takip et takip et
Manşet

28 Nisan 2021 - 12:47:32

BAŞKAN EROĞLUNDAN KISITLAMA GÜNLERİNDE ESNAFA DESTEK

Tokat’ta 511 esnafa pandemi desteği TOKAT – Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, pandemi dolayısı ile bir süredir kapalı olan 511 esnafa biner lira nakit katkı sağlanacağını açıkladı. Tokat Belediyesi tarafından korona virüs sürecinden olumsuz etkilenen esnafa destekler devam ediyor. Kira desteğinin ardından bir süredir iş yerini korona virüs genelgesi kapsamında kapalı olan esnafa nakit yardım […]

Tokat’ta 511 esnafa pandemi desteği
TOKAT – Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, pandemi dolayısı ile bir süredir kapalı olan 511 esnafa biner lira nakit katkı sağlanacağını açıkladı.

Tokat Belediyesi tarafından korona virüs sürecinden olumsuz etkilenen esnafa destekler devam ediyor. Kira desteğinin ardından bir süredir iş yerini korona virüs genelgesi kapsamında kapalı olan esnafa nakit yardım desteği verildi. Tokat Belediyesi nisan ayı meclis toplantısında alınan karar Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, tarafında kamuoyu ile paylaşıldı. Oda başkanlarının katılımı ile düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Başkan Eroğlu, “Dükkanı kapanan esnaf grubumuza biz de yardım yapmayı, onlara destek olmayı bir vazife gördük. ve bu doğrultuda yaptığımız yazışmalar neticesinde burada bulunan oda başkanlarımızın kendi üyeleri içerisinde, pandemi sürecinde özellikle son genelgeler doğrultusunda dükkanı kapanan 511 esnafımıza biner TL olmak üzere 511 bin TL’lik bir nakit desteğini inşallah sunmuş oluyoruz” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR