Zile’de kaymakam, belediye başkanı ve emniyet müdüründen korona virüsü denetimi

featured

Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, Zile İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz ve İlçe Emniyet Müdürü Erden Uzun, Türkiye genelinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen korona virüsü denetimleri kapsamında sahaya inerek denetime çıktı.
Zabıta, emniyet, jandarma, ilçe tarım ve ilçe sağlık müdürlüğü ekipleri, sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan denetimlerde; hijyen, maske ve sosyal mesafe kurallarına ilişkin denetimler yaptı. Denetimlerde vatandaşlar, kurallara uyulması konusunda uyarıldı.
Kaymakam Akyüz, Belediye Başkanı Sargın ve Emniyet Müdürü Uzun da, esnaflar ve vatandaşlarla sosyal mesafe kurallarına göre sohbet ederek, kurallara uymanın önemine dikkat çekti.
Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, “Bu illeti hep birlikte kurallara riayet ederek yeneceğiz” dedi ve konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Bugün vatandaşımıza konunun önemini bir kez daha anlatıp, farkındalık oluşturmaya çalıştık. Her bir vatandaşımızın maske ve sosyal mesafe kurallarına uymasını istiyoruz; çünkü bir kısmı kurallara uymadığı zaman risk ortaya çıkıyor. Hepimiz tedbirlerimizi en üst seviyede almaya devam edersek, korona virüsle mücadelede o denli başarılı oluruz.”

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Zile’de kaymakam, belediye başkanı ve emniyet müdüründen korona virüsü denetimi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com