takip et takip et
Manşet

1 Mayıs 2020 - 10:36:40

Zilede Belediye anonslarını dinlemek artık çok kolay

Belediye Anonsları Sesli olarak Telefon ve Bilgisayarınızda Zile Belediyesi İlan servisinden yapılan duyuru, cenaze ve bilgilendirme anonslarına belediyenin resmi web sayfası zile.bel.tr adresinden sesli olarak ulaşabiliyor. Gelişen teknoloji ile vatandaşlarına daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen Zile Belediyesi, Türkiye’de bir ilk olarak uygulamaya aldığı sesli olarak anonsları yayınlama hizmetini aktif etti. Mobil uyumlu olarak zile.bel.tr adresinden […]

Belediye Anonsları Sesli olarak Telefon ve Bilgisayarınızda

Zile Belediyesi İlan servisinden yapılan duyuru, cenaze ve bilgilendirme anonslarına belediyenin resmi web sayfası zile.bel.tr adresinden sesli olarak ulaşabiliyor.
Gelişen teknoloji ile vatandaşlarına daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen Zile Belediyesi, Türkiye’de bir ilk olarak uygulamaya aldığı sesli olarak anonsları yayınlama hizmetini aktif etti. Mobil uyumlu olarak zile.bel.tr adresinden hizmet veren uygulama ile vatandaş yapılan anonsları sesli olarak dinleyebiliyor. Gürültü kirliliğin önüne geçilmesini amaçlayan sistemle, zamanla belediye hoparlörüne olan ihtiyacın azalması planlanıyor.
Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, vatandaşların anonsları tam duyamadığını ve bu konuyla ilgili şikayetlerin geldiğini belirterek, “Anons sonrası belediyemizin telefonları kitleniyor, belirli sebeplerle anonsu duyamayan vatandaşlarımız oluyordu. Zamanla gürültü kirliliğini de azaltmak için çalışma yapan teknik personelimizin hazırladığı bu uygulama ile vatandaşımız istediği zaman sisteme girip anonsları dinleyebiliyor. Özellikle İlçe dışında yaşayan Zileli hemşehrilerimizin memnun kalacağı bir uygulama yapmış olduk.” şeklinde konuştu.

http://anons.zile.bel.tr/


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR