takip et takip et
Manşet

19 Nisan 2020 - 14:15:48

Zile genelinde dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız devam ediyor

Zile Belediyesi, Covid-19 (korona) virüse karşı tüm kamu kurum ve kuruluşları ile duraklar, sokak, sağlık ocağı ve acil servis gibi önemli bir çok alanda dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Zile Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, özel solüsyonlar kullanılıyor. Zile Belediyesi tarafından yeni tip korona virüse yönelik tedbir çalışmaları kapsamında ilaçlama ve dezenfeksiyon uygulamaları […]

Zile Belediyesi, Covid-19 (korona) virüse karşı tüm kamu kurum ve kuruluşları ile duraklar, sokak, sağlık ocağı ve acil servis gibi önemli bir çok alanda dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.
Zile Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, özel solüsyonlar kullanılıyor.
Zile Belediyesi tarafından yeni tip korona virüse yönelik tedbir çalışmaları kapsamında ilaçlama ve dezenfeksiyon uygulamaları devam ediyor. Bu kapsamda kamusal alanlar aralıksız şekilde ilaçlanırken, Zile Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan sağlık ocağı, acil servis, kamu binaları ve belediyeye bağlı tüm merkezlerinde dezenfeksiyon çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gece geç saatlere kadar devam eden çalışmalarda ekipler, çalışma yaptıkları tüm alanları Sağlık Bakanlığınca onaylı ürünlerle detaylı olarak temizliyor.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR