Yükseköğretimde Kalite Güvencesi ve Akreditasyon Konferansı Gerçekleştirildi

featured

Tokat Gazi  Osman Paşa Üniversitesi “Kalite Koordinatörlüğü” tarafından “Yükseköğretimde Kalite Güvencesi ve Akreditasyon” konferansı gerçekleştirildi. 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi Milli İrade Salonunda düzenlenen konferansa Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Rasim KOÇYİĞİT, Prof. Dr. Mücahit EĞRİ, dekanlar, müdürler, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.
Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Uğur AKIN yapmış olduğu açılış konuşmasında Üniversitemizin kalite çalışmaları ve akreditasyon ile ilgili bilgiler aktardı. Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ın kalite çalışmalarına oldukça önem verdiğini ifade eden AKIN, akredite edilen programlarımız hakkında açıklayıcı bilgiler aktardı. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Banka Meclisi Üyesi Prof. Dr. Muhsin KAR’a katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti.
Akabinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Banka Meclisi Üyesi Prof. Dr. Muhsin KAR tarafından “Yükseköğretimde Kalite Güvencesi ve Akreditasyon” konulu konferans gerçekleştirildi. Prof. Dr. Muhsin KAR, kalite çalışmaları ve akreditasyon süreçleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri dinleyicilere aktardı. Program, Prof. Dr. Muhsin KAR’a teşekkür belgesi takdimi ile son buldu.

 

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Yükseköğretimde Kalite Güvencesi ve Akreditasyon Konferansı Gerçekleştirildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com