takip et takip et
Manşet

5 Mart 2020 - 10:58:43

Yıldızlar Güreş Türkiye Şampiyonası Açılış Seramonisi Yapıldı

Spor Tokat Projesi kapsamında düzenlenen ve 05-08 Mart tarihleri arasında yapılacak olan Yıldızlar Güreş Türkiye Şampiyonasının açılış seramonisi Vali Dr. Ozan Balcı’nın katılımı ile gerçekleştirildi. Ali Yücel Spor Salonunda 70 ilden 900 sporcunun katılacağı şampiyonanın  açılış törenine Vali Dr. Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil […]

Spor Tokat Projesi kapsamında düzenlenen ve 05-08 Mart tarihleri arasında yapılacak olan Yıldızlar Güreş Türkiye Şampiyonasının açılış seramonisi Vali Dr. Ozan Balcı’nın katılımı ile gerçekleştirildi.

Ali Yücel Spor Salonunda 70 ilden 900 sporcunun katılacağı şampiyonanın  açılış törenine Vali Dr. Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, antrenörler, sporcular ve vatandaşlar katıldı.

Spor’a ve sporcuya dost, her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Vali Dr. Ozan Balcı, bir süre müsabakalarını izlediği Yıldızlar Güreş Türkiye Şampiyonası’nda minderde ter dökecek tüm sporcularımıza başarılar diledi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR