YASMİN LEVY’DEN KADIN SEYİRCİLERE KARANFİL

featured

Ladino Müziğinin Tutkulu Sesi Yasmin Levy, Turkcell Vadi’de 3.500 Seveniyle Buluştu

YASMİN LEVY’DEN KADIN SEYİRCİLERE KARANFİL

Kuruluşunun 10. yılını büyük bir konser dizisiyle kutlayan Piu Entertainment, ilk konserinde tutkulu sesi ve duygu dolu şarkıları ile tüm dünyadaki müzikseverlerin kalbine dokunan dünya starı Yasmin Levy’i hayranlarıyla buluşturdu. Hafızalardan silinmeyecek bir konser yaşatan Levy, kadınlara adadığı şarkısını seslendirirken kadın seyircilerine kırmızı karanfil dağıttı.

Ladino müziğinin sıra dışı yorumcusu olarak kabul edilen ve müzikal yolculuğunda Türkiye’ye ait ezgileri de kullanan Yasmin Levy, 10 Ağustos’ta 3.500 kişiye Turkcell Vadi’de konser verdi. Yıllara dayanan ustalığı ve farklı türleri harmanladığı etkileyici sesiyle Yasmin Levy, Piu Entertainment’ın 10. yıl konserlerinde Latin ve Sefarad müziğinden Endülüs flamenkosuna, Türk müziğinden Arap ezgilerine kadar birçok farklı müziği harmanladığı benzersiz müziği ile sevilen şarkılarını seslendirdi.

Konserde her fırsatta Türkiye’nin ikinci evi olduğunu dile getiren sanatçı, Zeki Müren, Orhan Gencebay, Bülent Ersoy ve İbrahim Tatlıses’in kendisinin ilhamı olduğunu vurguladı.

Manisa kökenli Sefarad bir ailenin çocuğu olan Yasmin Levy’nin müziğinde Türk müziğinin etkileri de çok yoğun bir şekilde hissediliyor. Sefarad ve Latin ezgilerinin sıkça kullanıldığı, son dönemin en popüler dizilerinden Kulüp’ün de soundtracklerinde ‘’Adios Kerida’’ şarkısı ile yer alan Yasmin Levy, çok beğenilen şarkılarını Piu Entertainment organizasyonuyla bir kez daha sevenleriyle buluşturdu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
YASMİN LEVY’DEN KADIN SEYİRCİLERE KARANFİL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com