takip et takip et
Manşet

9 Mart 2020 - 15:19:53

Yarı Değerli Taşlar ve Kuyum Atölyesi Kadınların ve Dezavantajlı Gruplara İstihdam Sağlayacak

Vali Dr. Ozan Balcı, Valiliğimiz öncülüğünde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Yarı Değerli Taşlar ve Kuyum Atölyesi” projesi ile Artova, Yeşilyurt ve Zile’de bulunan yarı değerli taşların kadınlarımıza ve dezavantajlı gruplara istihdam sağlayacağını söyledi. Sılıca Gem Süs Taşı Makinaları Ltd. Şti Sahibi Vejdi Ziyansız Vali Dr. Ozan Balcı’yı makamında kabul eden Vali Dr. Ozan […]

Vali Dr. Ozan Balcı, Valiliğimiz öncülüğünde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Yarı Değerli Taşlar ve Kuyum Atölyesi” projesi ile Artova, Yeşilyurt ve Zile’de bulunan yarı değerli taşların kadınlarımıza ve dezavantajlı gruplara istihdam sağlayacağını söyledi.
Sılıca Gem Süs Taşı Makinaları Ltd. Şti Sahibi Vejdi Ziyansız Vali Dr. Ozan Balcı’yı makamında kabul eden Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat’ta yapılavak çalışmalar ile ilgili fikir alış verişinde bulundu.
Tokat’ta yarı değerli taşların işleneceği atölye kurulacağını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, yarı değerli taşların ilimizin tanıtımına, turizmine ve ekonomiye büyük katkı sağlayacağını söyledi. Vali Dr. Ozan Balcı, düzenlenecek ulusal ve uluslarası fuarlar ile Tokat’ın taş turizmine lider il olup adını duyuracağını söyledi.
Vali Dr. Ozan Balcı, yapılacak çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür etti.
Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali de katıldı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR