Vincent Janssen – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Vincent Janssen Biyografisi ve Kişisel Özellikleri

Vincent Janssen – Tam Adı, Doğum Tarihi ve Doğum Yeri

Vincent Janssen, tam adıyla Vincent Petrus Anna Sebastiaan Janssen, 15 Haziran 1994 tarihinde Hollanda’nın Heesch kentinde doğmuştur. Heesch, Hollanda’nın kuzeyinde yer alan bir kasabadır. 1.83 metre (183 cm) boyunda olan Vincent Janssen, genç yaşına rağmen futbol kariyerinde önemli adımlar atmıştır.

Kariyerinin Başlangıcı: Altyapı Kariyeri ve Profesyonel İlk Adımları

Vincent Janssen, altı yaşındayken Hollanda’daki futbol altyapı systemine adım atmıştır. Küçük yaşlarda birçok farklı kulübün altyapısında oynama fırsatı yakalayan Janssen, 19 yaşında Almere City ile profesyonel sözleşme imzalayarak kariyerinde ilk adımı atmıştır. Gösterdiği performansla Hollanda Milli Takımı’nın U21 kadrosuna kadar yükselme başarısı göstermiştir.

Kulüp Kariyeri: AZ Alkmaar, Tottenham ve Fenerbahçe

2015 yılında AZ Alkmaar’a transfer olan Janssen, burada genç yaşta önemli bir performans sergileyerek Avrupa’nın dikkatini çekmiştir. 2016’da Tottenham’a transfer olan Janssen, burada kadronun derin olması sebebiyle forma şansı bulmakta zorlansa da Hollanda Milli Takımı’nın as takımında yer bulmuş ve gelecek vaat eden bir hücum oyuncusu olarak tanınmıştır. 2017’de Fenerbahçe’ye kiralık olarak transfer olan Janssen, burada da etkili performans sergilemiştir.

Kişisel Özellikleri: Göz Rengi, Saç Rengi, Boyu ve Kilosu

Vincent Janssen’ın göz rengi kahverengi, doğal saç rengi ise açık kahverengidir. 1.83 metre (183 cm) boyundaki Janssen’ın kilosu ise 88’dir.

Sonuç
Vincent Janssen, genç yaşına rağmen Hollanda’nın ve uluslararası futbolun dikkatini çeken bir oyuncudur. Kariyeri boyunca önemli adımlar atmış ve farklı ülkelerdeki kulüplerde başarılı performans sergilemiştir. Kendisini geliştirmeye devam eden Janssen’ın kariyeri ve performansı, futbol severler tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Vincent Janssen – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir