Vefa Bozacısı Çalışma ve Mesai Saatleri

Vefa Bozacısı, kaliteli ve lezzetli boza çeşitleri ile İstanbul’un en köklü lezzet duraklarından biridir. Çalışma saatlerimiz haftanın her günü sabah saat 08.00 ile akşam saat 22.00 arasındadır. Misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek için haftanın 7 günü boyunca açığız. Tarihi atmosferiyle Vefa Bozacısı’nda keyifli bir boza deneyimi yaşayabilirsiniz. Hemen şimdi bizi ziyaret ederek boza kültürünün tadını çıkarabilirsiniz!

Vefa Bozacısı: Osmanlı’nın Tanıkları

Vefa Bozacısı, Osmanlı İmparatorluğu’da kurulan bir aile şirketi olarak, cumhuriyetin kuruluşundan dünya savaşlarına kadar uzanan geniş bir dönemi kapsar. 1876 yılında hizmet vermeye başlayan kurum, Vefa Lisesi’nin köşesinde bulunup, Unkapanı Manifaturacılar Çarşısı’na hükmeder. 1999’da Malatya Kanalboyu’nda da bir şube açar. Boza denince akla gelen ilk markalardan biridir.

Vefa Bozacısı Çalışma Saatleri 2021

Vefa Bozacısı, işletme çalışma saatleri bakımından haftanın 7 günü hizmet verir. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri sabah 08:00‘de açılır ve akşam 23:30‘da kapanır. Çalışma günleri ve saatleri hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki bölümlerde bulabilirsiniz.

Vefa Bozacısı Sabah Saat Kaçta Açılıyor?

Vefa Bozacısı, her sabah saat 08:00‘den itibaren faaliyetine başlar.

Vefa Bozacısı Akşam Saat Kaçta Kapanıyor?

Vefa Bozacısı, akşamları saat 23:30‘da kapanır.

Vefa Bozacısı Hafta Sonu Açık Mı?

Hafta sonu boyunca, Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere, Vefa Bozacısı hizmet vermeye devam eder.

Vefa Bozacısı Bayramda Açık Mı/Kapalı Mı?

Vefa Bozacısı; Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmetlerini sürdürür.

Vefa Bozacısı çalışma saatleri hakkında yukarıda ayrıntılı bilgi verilmiştir. Konuyla ilgili herhangi bir sorunuz veya görüşünüz varsa, yorum bölümümüzden bizimle paylaşabilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Vefa Bozacısı Çalışma ve Mesai Saatleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir