Vali Dr. Ozan Balcı’nın Yeni Yıl Mesajı

featured
????????????????????????????????????
Üzüntü ve sevinçleriyle 2020 yılını geride bırakıp, yeni bir yılı, yeni başlangıçları ve umutları ile karşılamanın heyecanını yaşıyoruz.Ne mutlu bizlere ki milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; birbirine kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak yeni bir yıla giriyoruz.
Yeni yılda da Tokat Valiliği olarak ilimiz adına koyduğumuz hedefleri gerçekleştirebilmenin, halkımıza daha fazla sosyal, ekonomik ve kültürel imkânlar sunabilmenin gayreti içerisinde olacağız. Tokat’ımızın önüne yeni ufuklar açma, gelişimine ivme kazandırma konusunda azim ve kararlılığımızı sürdüreceğiz.
Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, bizler her derecedeki kamu görevlileri 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşma gayreti ve çabası içerisinde yılmadan, yorulmadan, yılgınlık göstermeden, aşkla, şevkle, heyecanla kamu kurum ve kuruluşlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve toplumumuzun tüm kesimleriyle tam bir işbirliği ve dayanışma içinde hep birlikte el ele, omu omuza çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
Tarım, sanayi, eğitim, kültür, turizm, sanat, altyapı, üstyapı, kısacası hayata ve yaşama ilişkin insanımıza değer üretecek, onların hayatını ve yaşamını kolaylaştıracak projelerle dezavantajlı gruplarımıza, çocuklarımıza, gençlerimize, öğrencilerimize, çiftçilerimize, şehit yakınlarımıza, gazilerimize, öksüzlerimize, yetimlerimize, engellilerimize kısacası dertlerini dert edindiğimiz tüm Tokatlı hemşehrilerimize yönelik yürüttüğümüz çalışmalarımıza, yeni yılda da tüm heyecanımızla devam edeceğiz.
Bilindiği üzere koronavirüs salgını ülkemizde ve tüm dünyada hâlâ etkisini sürdürüyor. Bize düşen görev,  devletimizin koyduğu kurallara riayet ederek kendimizi, ailemizi, sevdiklerimizi, ülkemizi ve tüm insanlığı bu salgından korumaktır. Hep birlikte fedakârlık ve hassasiyetle içerisinde, salgının üstesinden gelerek sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geleceğe bakacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle 2021 yılının; ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için öncelikle sağlıklı bir yıl olmasını, yeryüzünde barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile olmasını, birlik ve beraberlik anlayışımızı daha da pekiştirmesini temenni ediyor, tüm Tokatlı hemşehrilerimin ve milletimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, huzur, mutluluk, başarılar diliyorum.
????????????????????????????????????

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Vali Dr. Ozan Balcı’nın Yeni Yıl Mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com