Vali Dr. Ozan Balcı’nın Yeni Yıl Mesajı

featured

Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır. Yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. 2021 yılını geride bırakırken içimizdeki büyük umut, güzellik, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz.

Ülkemizin gelişmesi ve ilerlemesi için belirlenen hedefler doğrultusunda Tokatlı hemşehrilerimizin destekleri ile Valiliğimizin koordinasyonu ve liderliğinde tüm kurum ve kuruluşlarımızla, Tokat’ımızın ve Tokatlı hemşehrilerimizin geleceğine değer kazandıracak; huzurunu, refahını artıracak, hayatının kolaylaşmasını sağlayacak projeler ve çalışmalar yürüttük.

Tokatlı altı yüz bin hemşehrimizin her birinin desteği; kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları ile uyum içerisinde aşkla, şevkle, sevgiyle, şefkatle ve merhametle, yılmadan, yılgınlık göstermeden, yorulmadan, yeter demeden hep birlikte uyum içerisinde 2022 yılının en iyi şekilde geçmesi için ilimizin ve devletimizin sahip olduğu imkanlarla tarımdan sanayiye, eğitimden sağlığa, kültür turizmden sanata, spordan sosyal hizmetlere, sanattan altyapıya kısacası hayata ve yaşama ilişkin yürüttüğümüz, insanımıza değer üretecek, onların yarınlarına katkı sağlayacak, çiftçimizin köylümüzün zenginleşmesini sağlayacak hayatlarını kolaylaştıracak projelerimize ve çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Dezavantajlı gruplarımızın, çocuklarımızın, gençlerimizin, öğrencilerimizin, çiftçilerimizin, şehit yakınlarımızın, gazilerimizin, öksüzlerimizin, yetimlerimizin, engellilerimizin kısacası dertlerini dert edindiğimiz tüm Tokatlı hemşehrilerimizin; köylümüzün, kasabalımızın, şehirlimizin yanında olmaya yeni yılda da devam edeceğiz.

Tüm Tokatlı hemşehrilerimizin kamu kurumlarımızın, siyasi ve sivil toplum kuruluşlarımızın bir ve bütün olarak ortak bir iradeye sahip olması en büyük gücümüzdür.  Bu birliktelik ruhu ile çalışmalarımız yeni yılda da artarak devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılının, milletimiz ve tüm insanlık için daha güzel bir yıl olmasını, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesini temenni ediyor, tüm Tokatlı hemşehrilerimin ve milletimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, huzur, mutluluk ve başarılar diliyorum.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Vali Dr. Ozan Balcı’nın Yeni Yıl Mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com