takip et takip et
Manşet

4 Ekim 2020 - 09:46:00

Vali Dr. Ozan Balcı’nın 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Mesajı

Vali Dr. Ozan Balcı, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Vali Dr. Ozan Balcı, hayvanların yaşam hakkına sahip olduğunu belirterek, şunları kaydetti. ”Memleketi sevmek, börtüsüyle böceğiyle, dağıyla taşıyla, florası faunasıyla, insanıyla hayvanıyla beraber  sevmek demek. Hayvanlara merhamet etmeliyiz. Onlar bizim hayatımızın vazgeçilmez parçaları. Sahipsiz hayvanları korumalıyız ve sahip çıkmalıyız. Kolu kanadı […]

Vali Dr. Ozan Balcı, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Vali Dr. Ozan Balcı, hayvanların yaşam hakkına sahip olduğunu belirterek, şunları kaydetti.
”Memleketi sevmek, börtüsüyle böceğiyle, dağıyla taşıyla, florası faunasıyla, insanıyla hayvanıyla beraber  sevmek demek. Hayvanlara merhamet etmeliyiz. Onlar bizim hayatımızın vazgeçilmez parçaları. Sahipsiz hayvanları korumalıyız ve sahip çıkmalıyız. Kolu kanadı kırık bir hayvan olmamalı. Biz de yaralı hayvanlarımız için İl Özel İdaresi bütçesinden hayvan ambulansı dizayn ettik ve yine il Özel idaresi’nden yaralı hayvanlarımızın tedavisi için bütçe oluşturduk. Hayvan ambulansımız 7/24 hizmette. Bizler Tokat’ta hayvanlara dostuz, hayvanları önemsiyoruz. Aç açıkta hayvan kalmaması, yaralarının ve hastalıklarının tedavi edilmesi için çalışıyoruz.
Bu vesileyle hayvanların korunması konusunda herkesin gereken duyarlılığı ve sorumluluğu birlikte yerine getireceklerine inanıyor, sevgi, saygılar ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

????????????????????????????????????


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR