VALİ DR. OZAN BALCI’DAN RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİNE ZİYARET

fyurdakul3 ay önce1 dakika okuma süresi.272 Okunma
?php the_title(''); ?>

Vali Dr. Ozan Balcı,  Tokat Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesini ziyaret ederek, yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.   Tokat Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Dr. Müberra Kulu beraberinde AMATEM’i ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, servisleri ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.   Hasta Servileri, Terapi mutfağı, sinema ve müzik salonunu gezen […]

Vali Dr. Ozan Balcı,  Tokat Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesini ziyaret ederek, yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.   Tokat Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Dr. Müberra Kulu beraberinde AMATEM’i ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, servisleri ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.   Hasta Servileri, Terapi mutfağı, sinema ve müzik salonunu gezen Vali Dr. Ozan Balcı, usta öğreticiler tarafından hastalara verilen kursların sonunda hazırlanan ahşap üzerine akrilik boya resimlerini, el sanatlarını, kıyafetler ve ahşap boyama ürünlerini ilgiyle inceledi.   Spor Salonu ve kütüphane, internet salonu, yemekhaneyi gezerek incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, Başhekim Dr. Müberra Kulu’dan Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi hakkında genel bilgiler aldı.   Devletimizin Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları hastanelerini önemsediğini vurgulayan Vali Dr. Ozan Balcı, burada çok büyük gayret ve fedakarlık içerisinde hizmet verildiğini belirterek, hastanede hastalar için verilen kursları da çok beğendiğini söyledi.  Bu hizmetlerin yaygınlaştırılması  gerektiğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmalarında her zaman yanlarında olduklarını belirtti.   Vali Dr. Ozan Balcı, Başhekim Dr. Müberra Kulu ve hastane çalışanlarına başarılar diledi.

Kategori: Tokat Haberleri
Etiket:

"VALİ DR. OZAN BALCI’DAN RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİNE ZİYARET konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere VALİ DR. OZAN BALCI’DAN RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİNE ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda VALİ DR. OZAN BALCI’DAN RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİNE ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60