takip et takip et
Manşet

4 Mart 2020 - 18:15:41

Vali Dr. Ozan Balcı’dan OSB’de Faaliyet Gösteren Firmalara Ziyaret

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları ziyaret ederek, çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Umut Tekstil Ziyareti İlk ziyaretini 465 kişiye istihdam sağlayan Umut Tekstile gerçekleştiren Vali Dr. Ozan Balcı, firma sahibi Ferhat Kılışcı’dan çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Tokat’ta üretim yaparak dünya pazarına sunan ve istihdama katkı sağlayan işletmeleri görmekten […]

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları ziyaret ederek, çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.
Umut Tekstil Ziyareti
İlk ziyaretini 465 kişiye istihdam sağlayan Umut Tekstile gerçekleştiren Vali Dr. Ozan Balcı, firma sahibi Ferhat Kılışcı’dan çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.
Tokat’ta üretim yaparak dünya pazarına sunan ve istihdama katkı sağlayan işletmeleri görmekten büyük mutluluk ve gurur duyduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı,  fabrika çalışanları ile bir süre sohbet etti. Vali Dr. Ozan Balcı, firma sahibini emekleri nedeniyle tebrik ederken,  işçilere kazasız, belasız çalışmalar diledi.
Diva Ahşap Sanayi Fabrikası Ziyareti
Vali Dr. Ozan Balcı, daha sonra OSB’de faaliyet gösteren Diva Ahşap Sanayi Fabrikasını ziyaret ederek, firma sahibi Orhan Gürgünoğlu’dan çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.
Kapı, mutfak dolabı, vestiyer gibi ürünlerine yurt içinde ve yurt dışında pazar bulan fabrikanın çalışanları ile de bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokat’a ve ülke ekonomisine katkı sağlayan, değer üreten sanayicinin her zaman yanındayız ve sizlere desteğimiz tamdır.” dedi.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR