takip et takip et
Tokat Haberleri

28 Ocak 2019 - 23:38:48

VALİ DR. OZAN BALCI’DAN MUHTAR DERNEKLERİNE ZİYARET

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Muhtarlar Derneğine i-adei ziyarette bulunurken, 15 Temmuz Tokat Köy Muhtarları Derneği ile Tokat Köy ve Mahalli Muhtarları Derneğini de ziyaret etti.

Tokat Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Gökrem, 15 Temmuz Tokat Köy Muhtarları Derneği Başkanı Celalettin Doğan, Tokat Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Al, ziyarette Vali Dr. Ozan Balcı’ya çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Çekenli İş Merkezinde bulunan dernekleri ziyaretinde muhtarları ve muhtarların yaptıkları çalışmaları çok önemsediğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, köylerin altyapı çalışmalarında herhangi bir sıkıntının olup olmadığını sordu. Muhtarların en önemli görevlerinden birinin vatandaşlarımızın kamu hizmetine erişimini kolaylaştırmak olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, Valiliğimiz koordinesinde başlatılan Sosyal Destek Tokat Projesi ile muhtarların vatandaşın yüreğine dokunacağını kaydetti.

Muhtarların görev yaptıkları yerlerde sıkıntısı, derdi, sorunu olan vatandaşlarımızı bilmesi gerektiğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Görev yaptığınız yerde aç susuz, garip guraba, sobası yanmayan, gönlüne dokunulmayan kimse kalmamalı.” diye konuştu. Köyde yaşayan vatandaşlarımızın köylerinde kalmaları için tarım ve hayvancılığa gereken desteğin verileceğini söyleyen Vali Dr. Ozan Balcı, köylerde yaşayan vatandaşımızı zenginleştirecek çalışmalar yapılacağını kaydetti. Muhtarların, devletin gözü, kulağı, eli, ayağı olduğuna dikkat çeken Vali Dr. Ozan Balcı, muhtarlara emekleri için teşekkür etti.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR