VALİ DR. OZAN BALCI’DAN İL GENEL MECLİS ÜYELERİNE PLAKET

fyurdakul3 ay önce2 dakika okuma süresi.273 Okunma
?php the_title(''); ?>

Vali Dr. Ozan Balcı, İl Genel Meclisinin son toplantısına katılarak, İl Genel Meclisi üyelerine bugüne kadar yaptıkları çalışmalar nedeniyle teşekkür ederek, plaket takdim etti.   İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Salonu’nda düzenlenen toplantıya katılan Vali Dr. Ozan Balcı, toplantının ardından yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin en demokratik kurumlarından birinin üyeleri” diye hitap ettiği meclis üyelerini çok sevdiğini […]

Vali Dr. Ozan Balcı, İl Genel Meclisinin son toplantısına katılarak, İl Genel Meclisi üyelerine bugüne kadar yaptıkları çalışmalar nedeniyle teşekkür ederek, plaket takdim etti.   İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Salonu’nda düzenlenen toplantıya katılan Vali Dr. Ozan Balcı, toplantının ardından yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin en demokratik kurumlarından birinin üyeleri” diye hitap ettiği meclis üyelerini çok sevdiğini ve değer verdiğini söyledi.   İl Genel Meclisinin seçilmiş kişilerden oluşması sebebiyle çok katılımcı bir yapı olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, İl Genel Meclisi Üyelerinin memleketin meselelerini dert edinen, yüreğinde hisseden, çözmek isteyen, insanın yaşamına dokunan; memleketin yolu, suyu, göleti, tarımı, fidancılığı, eğitimi, engellileri, turizmi gibi meseleleri ile ilgilendiğini kaydetti. Memleketin meselelerini dert edinen insanlar olduğu için İl Genel Meclisinin üyelerini sevdiğini ve değer verdiğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Halk size güveniyor, itimat ediyor. Köyler ve mezraların sorunlarını isteklerini alıp merkeze getiren insanlarsınız. Memleketin, milletin derdiyle dertlenmişsiniz. Yaptığınız iş memleketi, milleti sevmeyle ilgili. Çok önemli ve anlamlı işler yaptığınızı düşünüyorum. 5 yıllık süre içerisinde Tokatlı hemşehrilerimizin yaşamına dokunacak tarımda, sağlıkta, eğitimde güzel işlere imza attınız. Tokatlı hemşehrilerimiz adına hepinize teşekkür ediyorum. Tebrik ediyorum. Allah her kuluna güzel işler yaptırmayı nasip etmez. Hayırlı güzel işler yapılması için alınan kararlarda hepinizin imzası var. Yürekten kutluyorum hepinizi. Tokat’ın, ihyasında her alanında gelişmesinde anlamlı ve önemli katkılar yapıldı. Yapılmaya da devam edecek. Sizlere, Özel İdare Genel Sekreterine, yardımcılarına, müdürlerine, hayır duaları ile sizleri destekleyen Tokatlı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.“ dedi.   Vali Dr. Ozan Balcı, yaptıkları hizmetler nedeniyle İl Genel Meclis Üyelerine plaket takdim etti.  


"VALİ DR. OZAN BALCI’DAN İL GENEL MECLİS ÜYELERİNE PLAKET konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere VALİ DR. OZAN BALCI’DAN İL GENEL MECLİS ÜYELERİNE PLAKET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda VALİ DR. OZAN BALCI’DAN İL GENEL MECLİS ÜYELERİNE PLAKET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60