VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI A. HAMDİ AYDOĞAN’A ZİYARET

fyurdakul3 ay önce1 dakika okuma süresi.163 Okunma
?php the_title(''); ?>

Vali Dr. Ozan Balcı, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan’a iade-i ziyarette bulundu. Kooperatif binasında gerçekleşen ziyarette, Başkan a. Hamdi Aydoğan tarafından karşılanan Vali Dr. Ozan Balcı, kooperatif çalışanları ile de tokalaşarak işlerinde kolaylıklar ve başarılar diledi. Daha sonra Başkan Ahmet Hamdi Aydoğan’dan çalışmalar ile ilgili bilgiler alan Vali Dr. Ozan […]

Vali Dr. Ozan Balcı, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan’a iade-i ziyarette bulundu. Kooperatif binasında gerçekleşen ziyarette, Başkan a. Hamdi Aydoğan tarafından karşılanan Vali Dr. Ozan Balcı, kooperatif çalışanları ile de tokalaşarak işlerinde kolaylıklar ve başarılar diledi. Daha sonra Başkan Ahmet Hamdi Aydoğan’dan çalışmalar ile ilgili bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, esnaf ve sanatkarın ülkemizde çok önemli bir yere sahip olduğunu söyledi. Esnaflarımızın ülke ve şehir ekonomisinin gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağladığını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, esnaf için yapılan çalışmalar nedeniyle Başkan Ahmet Hamdi Aydoğan’a teşekkür etti. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan, gerçekleştirdiği nazik ziyaret için Vali Dr. Ozan Balcı’ya teşekkür etti. Ziyarette,Denetleme Kurulu Başkanı Yahya Aykan ve kooperatif üyeleri de hazır bulundu.


"VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI A. HAMDİ AYDOĞAN’A ZİYARET konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI A. HAMDİ AYDOĞAN’A ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI A. HAMDİ AYDOĞAN’A ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60