VALİ DR. OZAN BALCI’DAN DİMES’E ZİYARET

fyurdakul3 ay önce1 dakika okuma süresi.155 Okunma
?php the_title(''); ?>

Vali Dr. Ozan Balcı, Türkiye ve dünyada önemli markalar arasında yer alan DİMES’in Kazova üretim tesislerinde incelemelerde bulundu.

Vali Dr. Ozan Balcı,  Türkiye ve dünyada önemli markalar arasında yer alan DİMES’in Kazova üretim tesislerinde incelemelerde bulundu. Kaliteli Türk meyvelerinin en uzak yerlere ihracatını gerçekleştirmede öncü konumda olan ünlü marka DİMES’in, Kazova Vasfi Diren Tarım İşletmesi Genel Müdürü Koray Suner,  Vali Ozan Balcı’ya şirketin kuruluşu, sektörün durumu başta olmak üzere yapılan üretimlerin süreci ile ilgili bilgiler verdi. Suner,  Kazova Vasfi Diren Tarımsal İşletmesini gezdirdiği Vali Dr. Ozan Balcı’ya tarla ve yem bitkileri, meyvecilik ve bağcılık tesisleri hakkında bilgiler verdi. Türkiye’nin yerli sermayeli ilk meyve suyu markası olan ve dünyada da adından sıkça söz ettiren Dimes’in üretim tesislerini beğendiğini belirterek, yapılan çalışmalar nedeniyle teşekkür eden Vali Dr. Ozan Balcı,   “Bizim de devlet olarak görevimiz size gereken desteği vermektir” dedi. Vali Dr. Ozan Balcı, DİMES  çalışanlarına kolaylıklar ve başarılar diledi


"VALİ DR. OZAN BALCI’DAN DİMES’E ZİYARET konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere VALİ DR. OZAN BALCI’DAN DİMES’E ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda VALİ DR. OZAN BALCI’DAN DİMES’E ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60