takip et takip et
Güncel

4 Eylül 2019 - 07:04:22

Vali Dr. Ozan Balcı’dan CRS’ye Ziyaret

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekili Mustafa Arslan ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve TSO Başkanı Ali Çelik ile birlikte Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Şık Makas Grubu CRS Tekstili ziyaret etti.Fabrika sahibi Haluk Kolunsağ,  Vali Dr. Ozan Balcı’ya çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Bin 667 kişinin çalıştığı fabrikanın bölümlerini ayrı ayrı gezen, firmanın tanıtım ve üretim filmini […]

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekili Mustafa Arslan ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve TSO Başkanı Ali Çelik ile birlikte Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Şık Makas Grubu CRS Tekstili ziyaret etti.
Fabrika sahibi Haluk Kolunsağ,  Vali Dr. Ozan Balcı’ya çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. 
Bin 667 kişinin çalıştığı fabrikanın bölümlerini ayrı ayrı gezen, firmanın tanıtım ve üretim filmini izleyen Vali Dr. Ozan Balcı, tesisi çok güzel bulduğunu kaydederek yatırımcı müteşebbise her zaman destek olmaya hazır olduğunu söyledi.  Vali Dr. Ozan Balcı, “Bu fabrikalar milletimizin, devletimizin fabrikalarıdır. Sizlere destek olmak bizim görevimiz. Size destek olmak, devletimize, milletimize, Tokat’ımıza, Tokatlımıza destek olmaktır. Amacımız üretime ve istihdama katkı sağlamak. Üretime ve istihdama katkı sağlayan fabrikalarımızı desteklemek bizim görevimiz. Bir sıkıntınız, probleminiz olduğunda her zaman destekçiniziz, her zaman yanınızdayız.” diye konuştu.

Fabrika sahibi Haluk Kolunsağ ise gerçekleşen ziyaret nedeniyle Vali Dr. Ozan Balcı ve beraberindeki heyete teşekkür etti.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR