takip et takip et
Güncel

27 Ağustos 2019 - 13:27:57

Vali Dr. Ozan Balcı’dan Açık Kapı’ya Ziyaret

Vali Dr. Ozan Balcı, Valiliğimiz bünyesinde hizmet veren, vatandaşlarla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulan Açık Kapı Birimini ziyaret ederek, çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Vatandaşların, talep ve önerilerini Açık Kapı sorumlularıyla yüz yüze görüşerek iletebilecekleri gibi www.acikkapi.gov.tr adresini ve Açık Kapı mobil uygulamasını da […]

Vali Dr. Ozan Balcı, Valiliğimiz bünyesinde hizmet veren, vatandaşlarla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulan Açık Kapı Birimini ziyaret ederek, çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Vatandaşların, talep ve önerilerini Açık Kapı sorumlularıyla yüz yüze görüşerek iletebilecekleri gibi www.acikkapi.gov.tr adresini ve Açık Kapı mobil uygulamasını da kullanarak başvuru yapabileceklerini ifade eden Açık Kapı birim sorumlusu Şaduman Güdek, bugüne kadar yapılan bin 50 vatandaş başvurusundan bin 31’inin neticelendirildiğini söyledi.

Açık Kapı birim sorumlusu Şaduman Güdek, başvuruların vatandaş memnuniyeti ön planda tutularak, 7 iş günü içerisinde sonuçlandırıldığını kaydetti.

Açık Kapı Birimi tarafından yürütülen hizmetlerin önemli olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, burada görev yapan personele emek ve gayretleri için teşekkür etti.

Vatandaşlarımıza dokunan hizmetleri önemsediğini ve takipçisi olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, sonuçlanmayan başvuruların ilgiyle takip edilerek, ilgili kurumlar tarafından en kısa sürede sonuçlandırılmasını istedi.

Vali Dr. Ozan Balcı,”Devletimizin kapısı herkese açık, vatandaşımızın derdiyle dertleniyoruz. Vatandaşlarımız kamuya ilişkin istek, öneri, şikayet, sorun ve sıkıntıları için gelip Açık Kapıya müracaat edebilirler.” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR