takip et takip et
Tokat Haberleri

1 Haziran 2019 - 05:20:45

Vali Dr. Ozan Balcı, Turhal Tatlıcak Meralarında İncelemelerde Bulundu

Vali Dr. Ozan Balcı, Tarım Tokat kapsamında Tokat’ın arazilerinin değerlendirilerek, tarım ve hayvancılığı geliştirmek ve çiftçilerimizin gelirini artırmak amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında Turhal Tatlıcak Köyünde bulunan mera vasfına sahip 300 dönüm alanda incelemelerde bulundu. Vali Dr. Ozan Balcı, “Meraların ıslah edilmesi için geziyoruz. Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık yapacak çiftçimize destek vereceğiz. Tokat’ın hayvancılığını geliştireceğiz.” dedi.   Gezi […]

Vali Dr. Ozan Balcı, Tarım Tokat kapsamında Tokat’ın arazilerinin değerlendirilerek, tarım ve hayvancılığı geliştirmek ve çiftçilerimizin gelirini artırmak amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında Turhal Tatlıcak Köyünde bulunan mera vasfına sahip 300 dönüm alanda incelemelerde bulundu.
Vali Dr. Ozan Balcı, “Meraların ıslah edilmesi için geziyoruz. Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık yapacak çiftçimize destek vereceğiz. Tokat’ın hayvancılığını geliştireceğiz.” dedi.   Gezi ve incelemelerinde Vali Dr. Ozan Balcı’ya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yöneticileri eşlik etti.


Kaynak

http://tokat.gov.tr/vali-dr-ozan-balci-turhal-tatlicak-meralarinda-incelemelerde-bulundu

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR