Vali Dr. Ozan Balcı, OSB’yi Ziyaret Etti

featured
Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları ziyaret ederek çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.
Vali Dr. Ozan Balcı, Dörtler Kablo, Uzel Konteynır, Topçam Küp Şeker, EMSAM, Kardelen Tekstil, Kuzey Musluk, TESKO Anadolu’yu ziyaret etti.
Üretim yapan, istihdam sağlayan yatırımcıların her zaman yanında olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Sanayici ve iş insanlarımıza desteğimiz tam.” dedi.
Vali Dr. Ozan Balcı, Organize Sanayi Bölgesinin Tokat için çok önemli olduğunu belirterek “Bölgede alt yapı yatırımlarımıza devam ediyoruz. Kadın çalışanlarımızın çocukları için anaokulu ve kreşimizi açtık. Arıtma tesisi çalışmamız tüm hızıyla devam ediyor. OSB’ye cami ve sağlık ocağı kazandırıyoruz. “ dedi.
OSB’nin genişlemesi ile birlikte Tokatlı gençlere ve kadınlara yeni istihdam alanları sağlanacağını kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokat, Niksar, Erbaa OSB genişletmeleri bittiğinde, Gıda OSB, Zile ve Turhal OSB’lerle birlikte Tokat genelinde istihdamın 5 yıl içerisinde 20 bin kişi daha artacağını öngörüyoruzMemleketimizin iş ve aş sorununa büyük katkı sağlayacak.” diye konuştu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Vali Dr. Ozan Balcı, OSB’yi Ziyaret Etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com