takip et takip et
Güncel

17 Ocak 2020 - 12:05:40

Vali Dr. Ozan Balcı, Öğrencilerin Karne Sevincini Paylaştı

Vali Dr. Ozan Balcı, “Eğitime bilgiye, bilime dost bir Vali olarak her zaman öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın yanındayım. Zor ve güzel işler yaptınız, bütün öğretmenlerimizi çabalarından dolayı tebrik ediyorum.” dedi. Vali Dr. Ozan Balcı, Melik Ahmet Gazi İlkokulunda düzenlenen törende öğrencilere karnelerini vererek, öğrencilerin yarıyıl tatili mutluluğunu paylaştı. Öğrencilere tatilde bol bol kitap okumaları ve […]

Vali Dr. Ozan Balcı, “Eğitime bilgiye, bilime dost bir Vali olarak her zaman öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın yanındayım. Zor ve güzel işler yaptınız, bütün öğretmenlerimizi çabalarından dolayı tebrik ediyorum.” dedi.
Vali Dr. Ozan Balcı, Melik Ahmet Gazi İlkokulunda düzenlenen törende öğrencilere karnelerini vererek, öğrencilerin yarıyıl tatili mutluluğunu paylaştı.

Öğrencilere tatilde bol bol kitap okumaları ve spor yapmaları  tavsiyesinde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, öğretmenlerle de sohbet ederek,  iyi tatiller diledi.

Bütün Öğretmenlerimizi Çabalarından Dolayı Tebrik Ediyorum

Eğitim öğretim döneminin ilk yarısının kazasız belasız başarıyla tamamlandığını söyleyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Bütün öğretmenlerimizi çabalarından dolayı tebrik ediyorum. Öğrencilerimize başarılar diliyorum. Biz öğrencilerimizin sadece akademik başarılarını önemsemiyoruz. Sanatsal, sportif, kültürel anlamda da gelişmelerini önemsiyoruz ve buna değer veriyoruz. Bunun için çok yoğun çaba sarf ediyoruz. TÜBİTAK kitap serileri olmayan okul kalmadı ve bu Türkiye’de bir ilk oldu. Okullarımıza 50’ye yakın zenginleştirilmiş kütüphane yaptık. Z-Kütüphanesi olmayan anaokulu, ilkokul ve ortaokulumuz kalmayacak. Bir sürü güzel işler yaptık. Bunların hepsini öğretmenlerimiz yaptı. Bizler de idare olarak onları yüreklendirip, cesaretlendirdik.’’ dedi.
Çocuklarımız Tatilde Hem Oynasınlar, Hem Kitap Okusunlar
Eğitime bilgiye, bilime dost bir Vali olarak her zaman öğretmenlerin ve eğitim camiasının yanında olduğunu ifade eden Vali Ozan Balcı, şunları söyledi, ‘‘Öğrencilerimizin her alandaki başarıları bizleri mutlu ediyor. Desteğimizi her zaman veriyoruz ve vermekten de mutluluk duyuyoruz. 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk yarıyılı sona erdi. Emeği geçen tüm öğretmenlerimiz tebrik ediyor, öğrencilerimize başarılar diliyorum. Öğrencilerimiz 15 günlük tatilde hem oynasınlar, hem kitap okusunlar, hem de dinlensinler. İkinci yarıyıla dinlenmiş şekilde başlasınlar. Allah hepsini muvaffak eylesin. Kaza bela olmasın. Yarıyıl tatilinde sanatsal, kültürel, sportif anlamında faaliyetler planlandı. Özellikle Spor Tokat kapsamında faaliyetlerimiz var. Gençlik Merkezlerinde çocuklarımıza yer ayrıldı. Kurslarımız açıldı. Velilerimiz çocuklarını açılan kurslara göndersinler.’’ dedi.
Melik Ahmet Gazi İlkokulunda düzenlenen karne törenine Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Kaza Geçiren Beyza’ya Karnesi Hastanede Verildi
Vali Dr. Ozan Balcı, geçtiğimiz günlerde kaza geçiren ve TOGÜ’de tedavisi devam eden 6. sınıf öğrencisi Beyzanur’a karnesini hastanede verdi. Beyzanur’u tebrik edip başarılar dileyen Vali Dr. Ozan Balcı, Beyzanur’un ailesine de geçmiş olsun dileklerini iletti.
Vali Dr. Ozan Balcı, Evde Eğitim Alan Ecrin’i Ziyaret Ederek, Karnesini Verdi 
Evde eğitim alan 78 öğrencimizden biri olan 4. sınıf öğrencisi Ecrin Civelek’i de evinde ziyaret ederek karnesini veren Vali Dr. Ozan Balcı, Ecrin’e başarılarının devamını diledi. Vali Dr. Ozan Balcı, Ecrin’in annesini de tebrik ederek, “Örnek ve Fedakar Anne” belgesi verdi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR