takip et takip et
Manşet

23 Haziran 2020 - 14:36:08

Vali Dr. Ozan Balcı, Oda Başkanları İle Bir Araya Geldi

Vali Dr. Ozan Balcı,Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanlarıyla bir araya geldi. Görüşmede Esnaf ve Sanatkarlarımızın talep ve sorunları ile çözüm önerileri ele alındı. Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Vali Dr. Ozan Balcı,Koronavirüsün Türkiye’de görüldüğü ilk günden itibaren Tokat’ta da gerekli tedbirlerin alındığını belirterek, devlet ve millet dayanışması ile bu zorlu sürecin […]

Vali Dr. Ozan Balcı,Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanlarıyla bir araya geldi. Görüşmede Esnaf ve Sanatkarlarımızın talep ve sorunları ile çözüm önerileri ele alındı.
Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Vali Dr. Ozan Balcı,Koronavirüsün Türkiye’de görüldüğü ilk günden itibaren Tokat’ta da gerekli tedbirlerin alındığını belirterek, devlet ve millet dayanışması ile bu zorlu sürecin atlatılacağını kaydetti.
Vatandaşların salgından mümkün olan en az ölçüde etkilenmesi için esnafa gerekli desteğin verildiğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Esnafımızı ve yaptığı işleri önemsiyorum. Sizler hem kendi istihdamınızı yapıyorsunuz, hem istihdama katkı sağlıyorsunuz, hem de kamu hizmetini yerine getiriyorsunuz. Allah güç ve kuvvet versin. Her zamanesnafımızın yanındayız. Onların dertlerini, sorunlarını çözmek, yardımcı olmaktan mutlu oluyorum. Hepinize teşekkür ediyorum. Üyelerinize selam söyleyin. Her zaman yanlarındayım, Allah güç ve kuvvet versin.” dedi.
Vali Dr. Ozan Balcı,esnaflara Milli Eğitim Müdürlüğünün ürettiği 6 ton el dezenfektanı, 6 ton yüzey dezenfektanı ve 60 bin maske desteği verildiğini ifade ederek, “Size verilen destek vatandaşlarımızın sağlığına verilen destektir. Sizlerin ve vatandaşlarımızın sağlığı için sizlere desteğimiz tamdır.” dedi.
Toplantıda TESOB Başkanı Fehmi Çankaya, pandemi sürecinde esnaf ve sanatkara verdiği destekler nedeniyle Vali Dr. Ozan Balcı’ya teşekkür ederek, plaket takdim etti.
Toplantıya TESOB Başkanı Fehmi Çankaya, TESOB Başkan Vekili ve Lokantacılar Odası Başkanı Bekir Yurtbay, Terziler Odası Başkanı Murat Sarı, Şoförler Odası Başkanı Bahadır Okur, Marangozlar Odası Başkanı Hüseyin Güven, Kahveciler Odası Başkanı Kemal Şimşek, Bakkallar Odası Başkanı Şaban Kaya, Servisçiler Odası Başkanı Hüseyin Atasoy, Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Turan Ulaşlı katıldı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR