Vali Dr. Ozan Balcı Karne Dağıtım Törenlerine Katıldı

featured

Tokat’ta 107.338 öğrenci, 8.670 öğretmen yarıyıl tatiline girdi. Vali Dr. Ozan Balcı, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı, 1. yarıyıl karne dağıtım törenlerinde Halil Rıfat Paşa İlkokulunda ve Tarım Lisesinde düzenlenen karne dağıtım törenlerine katıldı.

Vali Dr. Ozan Balcı, Halil Rıfat Paşa İlkokulunda düzenlene törende öğrencilerin karnelerini vererek sevinçlerini paylaştı. Öğrencilere, karneleriyle birlikte kitap da hediye eden Vali Dr. Ozan Balcı, öğrencilerle günün anına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Programda öğretmenlere de kitap hediye den Vali Dr. Ozan Balcı, öğrencilere, öğretmenlere ve eğitim camiasına iyi  bir tatil geçirmeleri dileklerini iletti.

Tarım Lisesinde İlk Karne Heyecanı

Vali Dr. Ozan Balcı, daha sonra Türkiye’nin ilkleri arasında olan Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde (Tarım Lisesi) düzenlenen ilk karne dağıtım törenine katıldı.

Öğrencilere karnelerini vererek kitap hediye eden Vali Dr. Ozan Balcı, yaptığı konuşmada “Ülkemizin ve Tokat’ımızın geleceği sizlersiniz. Sizleri önemsiyoruz. Üniversite Kampüsü içerisinde üniversitemizin imkanlarından faydalanarak eğitimlerinizi alıyorsunuz. Hayalleriniz ve hedefleriniz büyük olsun. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

Törenlere Vali Dr. Ozan Balcı ile birlikte Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin ve Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali eşlik etti.

Vali Dr. Ozan Balcı’dan Öğrenci ve Öğretmenlere Yarıyıl Tatil Mesajı

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Valiliği sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasına iyi tatiller diledi.

Vali Dr. Ozan Balcı mesajında öğrencilere hitaben şunları kaydetti. “Ülkemizin ve milletimizin geleceği sevgili öğrencilerimiz, sizleri çok seviyoruz. Başarınızı ve mutluluğunuzu çok önemsiyoruz. Gönlünüzce bir tatil geçirmenizi diliyorum. Her gün en az 1 saat kitap okuyun. Sanatla ve sporla ilgilenin. Sizlere desteğimiz tam, her zaman yanınızdayız.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı mesajında öğretmenlere de seslenerek, “İnsanlığın her alanda gelişmesinde önemli katkılar sunan, bilginin taşıyıcısı, memleketimizin ve milletimizin yüz akı değerli öğretmenlerimiz ve eğitim camiamız emekleriniz için teşekkür ediyorum. Sizlere sevdiklerinizle beraber sağlık, mutluluk ve iyilik dolu bir tatil diliyorum.” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Vali Dr. Ozan Balcı Karne Dağıtım Törenlerine Katıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com