Vali Dr. Ozan Balcı, Halk Günü’nde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

featured
Vali Dr. Ozan Balcı, Halk Gününde vatandaşlarımızla bir araya geldi.
Valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda vatandaşlarımızla tek tek görüşen Vali Dr. Ozan Balcı, kendisine iletilen sorunların çözümü için ilgili kurum amirlerine talimatlar verdi.

Halk Günü Toplantılarında vatandaşları dinleyerek,  talep ve  sorunlarına çözüm üretilmeye çalışıldığını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, sorunların en kısa sürede çözülmesi için takipçisi olacağını kaydetti.

Tokatlı hemşehrilerimizin huzuruna ve refahına katkı sağlamayı önemsediğini dile getiren Vali Dr. Ozan Balcı, “Vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Onların derdini dert ediniyor, sorun ve taleplerini dinliyoruz. Sorunlarını çözmekten, sıkıntılarını gidermekten, yüzlerini gülümsetmekten büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Toplantıya Vali Yardımcısı Kaya Çelik, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, Çalışma ve İşkur İl Müdürü Bekir Fındık, Basın ve Halkla İlişkiler İl Müdürü  Ebuzer Polat, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gültekin Çakmak, Açık Kapı Şube Müdür Vekili Numan Karlı, İl Özel İdaresi Şirket Müdürü Selma Cebeci hazır bulundu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Vali Dr. Ozan Balcı, Halk Günü’nde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com