takip et takip et
Manşet

4 Kasım 2020 - 16:27:46

Vali Dr. Ozan Balcı, Eriklitekke Köyünü Ziyaret Etti

Vali Dr. Ozan Balcı, Turhal’ın Eriklitekke köyünü ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Köyde muhtarlık tarafından düzenlenen programda vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve talepleri dinleyen Vali Dr. Ozan Balcı, köy sakinlerinin hayatlarını ve yaşamlarını kolaylaştırmak için çalıştıklarını söyledi. Eriklitekke köyündeki vatandaşların sorunlarının çözümünün sıkı bir şekilde takip edileceğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Bugün sizlerle […]

Vali Dr. Ozan Balcı, Turhal’ın Eriklitekke köyünü ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Köyde muhtarlık tarafından düzenlenen programda vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve talepleri dinleyen Vali Dr. Ozan Balcı, köy sakinlerinin hayatlarını ve yaşamlarını kolaylaştırmak için çalıştıklarını söyledi.

Eriklitekke köyündeki vatandaşların sorunlarının çözümünün sıkı bir şekilde takip edileceğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Bugün sizlerle beraber burada bulunmaktan, hasbihal etmekten, büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Köylülerimizin yaşamını kolaylaştırmak bizim için çok büyük mutluluk. Bundan çok büyük zevk duyuyoruz. Bizim görevimiz vatandaşımızın problemini çözmek, onların yaşamlarını kolaylaştırmak. Köyün konumu ve doğası da harika. İnsanları da güzel. Ev sahipliğinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyarete Turhal Kaymakamı Ali Gökay,  İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin ile yetkililer katıldı.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR