takip et takip et
Manşet

19 Eylül 2020 - 12:38:55

Vali Dr. Ozan Balcı Erbaa İlçesinde Bir Dizi İncelemelerde Bulundu

Vali  Dr. Ozan Balcı, Erbaa ilçemizi ziyaret ederek, bir dizi incelemelerde bulundu. Dokuzçam Grup Yolu İncelemeler   Vali Dr. Ozan Balcı Erbaa İlçesi temaslarına KÖYDES yatırımları kapsamında yapımı devam eden Dokuzçam köyü grup yolunda incelemelerde bulunarak başladı. Valimiz 3.9 km.lik yolun şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Akgün Köyü Ziyareti   Ziyaret ve temaslarına  Akgün […]

Vali  Dr. Ozan Balcı, Erbaa ilçemizi ziyaret ederek, bir dizi incelemelerde bulundu.

Dokuzçam Grup Yolu İncelemeler  

Vali Dr. Ozan Balcı Erbaa İlçesi temaslarına KÖYDES yatırımları kapsamında yapımı devam eden Dokuzçam köyü grup yolunda incelemelerde bulunarak başladı. Valimiz 3.9 km.lik yolun şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Akgün Köyü Ziyareti  

Ziyaret ve temaslarına  Akgün köyü ziyareti ile devam eden Vali Dr. Ozan Balcı burada vatandaşlarımızla bir araya geldi. Bir süre sohbet ettiği hemşehrilerimizin taleplerini dinleyen Valimiz, çocuklara da kitap hediye etti.

Engelli Köyü Dildos Yaylası Ziyareti

Vali Dr. Ozan Balcı Engelli Köyü Dildos yaylasına ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldi. Valimiz hal hatır sorup sohbet ettiği vatandaşlarımızın ihtiyaç ve  taleplerini dinledi.

Vali Dr. Ozan Balcı ziyaretlerinde şu açıklamalara yer verdi ; “Tokat’lı hemşerilerimiz için hep birlikte yılmadan yorulmadan aşkla şevkle, banane demeden çalışıyoruz. Çalışmalarda ve projelerde emeği geçen herkese, işçisinden mühendisine kadar tek tek teşekkür etmek istiyorum. Yatırımlarımız Tokatımıza, Memleketimize, Milletimize hayırlı ve uğurlu olsun. Projelerimizi en kısa sürede tamamlayarak vatandaşımızın hizmetine alacağız” dedi.

İnceleme ve temaslara Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra, Erbaa Kaymakamı Mustafa Temiz, İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe, ilçe protokolü ile İl Genel Meclis üyeleri eşlik etti.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR