takip et takip et
Manşet

17 Ekim 2020 - 13:06:09

Vali Dr. Ozan Balcı, COVİD-19 Tedbirlerini Sahada İnceledi

Vali Dr. Ozan Balcı, korona virüs salgınıyla mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi için Sağlık İçin Hepimiz İçin mottosuyla yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde yapılan genel denetimlere katıldı. Gaziosmanpaşa Bulvarı’nda işyerlerini ve işletmeleri ziyaret ederek alınan tedbirlerin sahadaki uygulamalarını yerinde denetleyen Vali Dr. Ozan Balcı, maske, sosyal mesafe, hijyen ve alınan diğer tedbirlere Tokatlı vatandaşların hassasiyet gösterdiklerini […]

Vali Dr. Ozan Balcı, korona virüs salgınıyla mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi için Sağlık İçin Hepimiz İçin mottosuyla yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde yapılan genel denetimlere katıldı.

Gaziosmanpaşa Bulvarı’nda işyerlerini ve işletmeleri ziyaret ederek alınan tedbirlerin sahadaki uygulamalarını yerinde denetleyen Vali Dr. Ozan Balcı, maske, sosyal mesafe, hijyen ve alınan diğer tedbirlere Tokatlı vatandaşların hassasiyet gösterdiklerini belirtti.

Vali Dr. Ozan Balcı “Bugün tüm Türkiye’de olduğu gibi Tokat’ta da ‘Sağlık için Hepimiz için” sloganıyla İl Protokolümüzün de katılımı ile denetimlerimiz gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızdan maske, sosyal mesafe ve hijyene dikkat etmelerini istiyoruz.

Bilindiği gibi bir pandemi süreci yaşıyoruz. Sağ olsunlar Tokatlı hemşerilerimiz bu mücadeleye destek veriyorlar. Sağlık ordumuz doktorlarımız, ebelerimiz, hemşirelerimiz ve onlara yardımcı olan idari ve teknik personellerimizle beraber bir büyük mücadele veriliyor. Bütün devlet teşkilatı olarak kurumları olarak Tokatlı hemşerilerimizle beraberce bizde omuz omuza bu mücadeleye destek veriyoruz.

Yılmadan, yorgunluk göstermeden, gevşetmeden, pes etmeden, yaşamış olduğumuza bu pandemi sürecinin üstesinden geleceğiz inşallah. Paniğe kapılmaya gerek yok, sorumluluk duygusundan da asla vazgeçmemiz lazım. Bir kişinin de bin kişinin de canı bizim için çok önemli. Sağ olsunlar Tokatlı hemşerilerimiz de bizlere yardımcı oluyorlar. İnşallah çalışmamız mücadelemiz elbirliği ile devam edecek.” dedi.

Denetimlere İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Murat Kınay ve İl Sağlık Müdürü Hacı Ahmet Sümbül ve ilgililer katıldı.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR