takip et takip et
Manşet

9 Ekim 2020 - 12:17:52

Vali Dr. Ozan Balcı COVİD-19 Denetimlerine Katıldı

Vali Dr. Ozan Balcı, İçişleri Bakanlığ’nın , Covid­-19 Tedbirleri Genelgesi kapsamında Sağlık İçin Hepimiz İçin sloganıyla başlatılan denetimlere katılarak, tedbirlerin sahadaki uygulamasını yerinde gördü. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile sokak, cadde ve işyerlerini gezen Vali Dr. Ozan Balcı, Tokatlı vatandaşların büyük bir sorumluluk bilinci ile kurallara uyduğunu  ve bundan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Vali […]

Vali Dr. Ozan Balcı, İçişleri Bakanlığ’nın , Covid­-19 Tedbirleri Genelgesi kapsamında Sağlık İçin Hepimiz İçin sloganıyla başlatılan denetimlere katılarak, tedbirlerin sahadaki uygulamasını yerinde gördü.
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile sokak, cadde ve işyerlerini gezen Vali Dr. Ozan Balcı, Tokatlı vatandaşların büyük bir sorumluluk bilinci ile kurallara uyduğunu  ve bundan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.
Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokatlı hemşehrilerimiz  büyük bir sosyal bilinçlilik çerçevesinde davranmaktalar. Maske ve sosyal mesafe kurallarına uyduklarını gördük. Bu bizi mutlu etti. Pandemi süreci yaşıyoruz ve bu tüm dünyada verilen bir mücadele. Biz de el ele vererek bu işin üstesinden geleceğiz. Hastamız, yaşlımız, kronik hastamız var. Toplumda birlikte yaşıyoruz. Diğer insanları zor durumda bırakmamak lazım. Alınan tüm tedbirlere uymak da fayda var. Tokatlı hemşehrilerim beni mutlu ediyorlar. Üst düzey bir sorumluluk var. Kurallara uyuyorlar. Çaba gösterip gayret ediyorlar. Sahada bunun uygulanmasını görmekten büyük mutluluk duydum. Pandemi sürecinde büyük mücadeleyi veren sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere görev yapan herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu mücadeleyi hep beraber el ele vererek birlikte yürüteceğiz.” dedi.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR