Vali Dr. Ozan Balcı Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

featured
Vali Dr. Ozan Balcı ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, başarılı sporcuları ödüllendirdi.
Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen proramda konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, ilimizi ve ülkemizi başarıyla temsil eden sporcular ile gurur duyduklarını söyledi. Spor Tokat kapsamında sporun ve sporcunun her zaman yanında olunduğunu ve desteğinin tam olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
Programda, 18 Aralık’ta Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen Bireysel Güreş Dünya Şampiyonası’nda çıktıkları minderde dünya üçüncüsü olarak bronz madalya kazanan milli güreşçiler, erkekler serbest stil 74 kiloda yarışan Fazlı Eryılmaz ile serbest stil 92 kiloda yarışan Erhan Yaylacı; 2019 İspanya Gençler Avrupa Şampiyonası’nda  57 kiloda  Avrupa ikincisi olan Ahmet Duman, Polanya Uluslararası Şampiyonasına katılan Nesrin Baş ile U15 Milli Takım Antrenörü Hasan Başarır’ın ödülleri, Vali Dr. Ozan Balcı ile Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu tarafından takdim edildi.
Programa Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Antrenör Şenay Konaçoğlu ve Güreş Federasyonu İl Temsilcisi Erdooğan Bulut katıldı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Vali Dr. Ozan Balcı Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com