Yükleniyor ..
Safatv

Vali Ceylan, Muhtarlarla Buluştu

2 ay önce074
Vali Ceylan, Muhtarlarla Buluştu

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, muhtarlarla bir araya geldi. Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Ceylan başkanlığında yapılan “Muhtarlarla Buluşma Toplantısı” Şarköy ilesinde gerçekleştirildi. Ceylan, toplantıda yaptığı konuşmada, toplantıların amacının hem tanışmak hem de sıkıntıları dinleyip, muhtarların görüşlerini almak olduğunu belirtti. Toplantıların her ay farklı bir ilçede yapılacağını ifade […]

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, muhtarlarla bir araya geldi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Ceylan başkanlığında yapılan “Muhtarlarla Buluşma Toplantısı” Şarköy ilesinde gerçekleştirildi.

Ceylan, toplantıda yaptığı konuşmada, toplantıların amacının hem tanışmak hem de sıkıntıları dinleyip, muhtarların görüşlerini almak olduğunu belirtti.

Toplantıların her ay farklı bir ilçede yapılacağını ifade eden Ceylan şunları kaydetti:

“Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla Şarköy ilçemizin nüfus yoğunluğu oldukça artmakta, sizlerden mahallelerinizde güvenlikle ilgili hissedilen bir sorun varsa emniyet birimleri ve jandarma ile irtibatlı olmalarınızı, en ufak şüpheli durumu dahi iletmenizi istiyoruz. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.”

Konuşmaların ardından, muhtarlar mahallelerinin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini Ceylan’a iletti.

Kaynak: Haberler

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Vali Ceylan, Muhtarlarla Buluştu konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Vali Ceylan, Muhtarlarla Buluştu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vali Ceylan, Muhtarlarla Buluştu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?