ÜNİVERSİTE GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

fyurdakul3 ay önce1 dakika okuma süresi.206 Okunma
?php the_title(''); ?>

Üniversite Güvenlik toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı. Valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile ilçelerde bulunan yüksekokul ve meslek yüksekokullarında öğretim ortamının bozulmasına yönelik faaliyetlerin önüne geçilmesi, güvenliğin devamlılığının sağlanması, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı üniversite öğrenci yurtlarında ve yakın çevresinde meydana gelebilecek olaylar öncesinde, gerekli emniyet tedbirlerinin aldırılması, yasal […]

Üniversite Güvenlik toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı. Valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile ilçelerde bulunan yüksekokul ve meslek yüksekokullarında öğretim ortamının bozulmasına yönelik faaliyetlerin önüne geçilmesi, güvenliğin devamlılığının sağlanması, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı üniversite öğrenci yurtlarında ve yakın çevresinde meydana gelebilecek olaylar öncesinde, gerekli emniyet tedbirlerinin aldırılması, yasal olmayan eylem ve etkinliklere meydan verilmemesi amacıyla yapılan genel güvenlik tedbirleri, mevcut çalışmalar, üniversitede muhtemel asayiş olayları ile yurtların ulaşım ve güvenlik sorunları ele alınarak değerlendirmeler yapıldı. Toplantıda konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat’ta eğitim ve öğrenim gören üniversite öğrencilerinin hepsinin birer emanet olduğunu belirterek, onların huzur ve güvenliklerinin sağlanmasının en önemli görevler arasında olduğunu kaydetti. Öğrencilerin yemesinden, içmesine, barınmalarından güvenliklerine kadar herşeyiyle emanet olduklarını ve bunların en iyi şekilde sağlanması gerektiğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, üniversite öğrencilerinin de Spor Tokat ve Eğitim Tokat Projelerine katılmalarının sağlanması gerektiğini kaydetti. Toplantıya Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Vali Yardımcısı Mehmet Suphi Küsbeci, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet Arıkan ve ilgili kurum temsilcileri katıldı.


"ÜNİVERSİTE GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere ÜNİVERSİTE GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ÜNİVERSİTE GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60