TÜRKİYE KART, TOKAT’TA!

featured

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı PTT A.Ş. Koordinasyonunda yürütülen Türkiye Kart Projesi Tokat’ta da sahiplerine ulaştırılıyor.
81 ilde yaygın hale getirilmesi için çalışmalar tüm hızıyla devam ederken proje kapsamında Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na da Türkiye Kartı teslim edildi. PTT Ödeme Sistemleri Daire Başkanı Dinçer Demirhan beraberindeki PTT Tokat Baş Müdiresi Muhterem Demir ve PTT çalışanlarıyla birlikte Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu ziyaret ederek, Başkan Eroğlu’na Türkiye Kartı’nı takdim etti.
Türkiye Kart’ın Tokat’ta da yaygın bir şekilde kullanılabilmesi için Tokat Belediyesi olarak destek olacaklarının altını çizen Başkan Eroğlu şunları söyledi:
“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, Bakanlığımız ve PTT Koordinasyonunda başlatılan Türkiye Kart uygulaması 81 ilimizde kullanılmaya başlanıldı. Türkiye Kart Projesi ilk açıklandığında, tüm her şeyin tek bir kart üzerinde toplanarak hayatımızı kolaylaştıracağını duymak bizleri heyecanlandırmıştı. Hamdolsun bugün Türkiye Kart’ımıza kavuştuk.
Bugün bizleri ziyaret ederek kartımızı teslim eden; PTT Ödeme Sistemleri Daire Başkanı Dinçer Demirhan’a, PTT Tokat Baş Müdiresi Muhterem Demir ve beraberindeki PTT personeline teşekkür ederim. Ulaşım, para transferleri, alışveriş ve birçok alanda tek kart olacak Türkiye Kart’ın; ülkemize, milletimize, Tokat’ımıza hayırlı olsun” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TÜRKİYE KART, TOKAT’TA!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir