Türk Hava Yolları 5 bin kişi işe alacak

featured

Türk Hava Yolları, Çalışan Sayısını Artırmayı Hedefliyor

Türk Hava Yolları İş İlanları ile İşe Alım Hamlesi

Türk Hava Yolları, "Take-Off 101", "Take-Off Jr." ve "Take-Off Cadet" programları kapsamında uçuş ve yer hizmetleri pozisyonlarında personel alımı yapacağını duyurdu. Bayrak taşıyıcı, 2033 hedeflerine ulaşmak adına çalışan istihdamını genişletmeyi planlıyor.

İstihdam Politikaları ve Gelecek Hedefler

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde gerçekleşen "Kariyer Zirvesi" etkinliğinde konuşan Türk Hava Yolları İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Abdulkerim Çay, şirketin büyüme stratejileri çerçevesinde her yıl çalışan sayısını artırmayı amaçladığını belirtti. 2023 yılında toplam 5.134 çalışanı bünyelerine katan şirket, gelecek yıllarda da aynı hedef doğrultusunda ilerlemeyi planlıyor.

Farklı Programlarla Kariyer Fırsatları

Türk Hava Yolları, "Take-Off 101" programı ile lisans 3. ve 4. sınıf öğrencilerine çalışma imkanı sunarken, "Take-Off Jr." programıyla ise lisans son sınıf öğrencileri ve yeni mezunlara kariyerlerinde ilerleme fırsatı tanıyor. İngilizce bilen, iletişime önem veren ve takım çalışmasına yatkın adaylar tercih edilecek.

İşe Alım Süreci ve Başvuru Şartları

"Tak-Off Cadet" programıyla tüm lisans mezunlarının ve belirli yaş aralığındaki adayların ikinci pilot adayı olma şansı bulunuyor. Başvuruların 10 Mart 2024'e kadar kabul edileceği program kapsamında başarılı olan adaylar, 2 yıl boyunca eğitim alacak. Türk Hava Yolları'nın kariyer sayfasından yapılabilecek başvurularla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi ve Haklar

Her bir programa başvurular, belirlenen tarihler arasında online olarak gerçekleştirilebilecek. Başarılı adaylar çeşitli haklardan faydalanma imkanı elde edeceklerdir. Türk Hava Yolları, istihdam politikalarıyla Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı sürdürmeyi ve çalışan sayısını gelecek yıllarda daha da artırmayı hedefliyor.

Gizli Hazineleri Keşfedin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları 5 bin kişi işe alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com