Turhal Belediyesi Mobil Taziye Araçlarıyla Turhallıların Yanında

featured

Tokat’ın Turhal İlçesi Belediyesi, kendi atölyelerinde imal ettiği mobil taziye araçlarıyla ihtiyaçları karşılamaya devam ediyor.
Turhal Belediyesi, temel belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal belediyecilik alanında da yapmış olduğu çalışmalarla göz dolduruyor. Bu manada Belediyenin Ulaşım Hizmetlerine bağlı atölyelerde özel olarak imal edilen Taziye araçları Turhallıların acılı günlerinde taziyeye gelen yakınlarını sıcak ve temiz bir alanda ağırlamalarına yardımcı oluyor.
‘’HEMŞEHRİLERİMİZİN HER KOŞULDA YANINDA OLMAK BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ’’
Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler vatandaşların her zaman ve her koşulda yanından olmayı sürdürdüklerini söylerken ‘’Turhallıların her türlü ihtiyacına uygun çözümler üretmeye çalışıyoruz. Temel belediyecilik hizmetlerimize verdiğimiz önemle ilçemizi güzelleştirirken sosyal anlamda da hemşerilerimizin yanında olmaya özen gösteriyoruz. Düğünlerinde nişanlarında iş yeri açılışlarında yavruları doğduğunda, yani hemşerilerimizin her koşulda yanında olmak bizim için çok kıymetli.
Hemşerilerimizin acılı günlerinde bir nebzede olsa yanlarında olabilmek için 3 cenaze nakil aracımız 1 cenaze yıkama aracımız 20 taziye çadırımızla hizmet veriyoruz.
Bunun yanında soğuk ve yağışlı havalarda kullanılmak için satın alarak araç filomuza eklediğimiz 2 mobil taziye aracımıza ek olarak, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüze bağlı kendi atölyelerimizde ürettiğimiz, tasarımını kendimiz yaptığımız, içinde mutfağı, oturma yerleri, ısıtıcılarıyla birlikte vatandaşlarımızın taziyelerinde ziyarete gelenlerini daha rahat ağırlamaları için toplamda 3 adet mobil taziye aracımızla yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Taziye araçlarımızın girmesi mümkün olmayan yerler içinde çadırlarımız mevcut. Dün olduğu gibi bugünden sonra da vatandaşlarımızın yanında olamaya devam edeceğiz.’’dedi.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Turhal Belediyesi Mobil Taziye Araçlarıyla Turhallıların Yanında

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com