takip et takip et
Manşet

7 Mayıs 2021 - 13:55:41

TURHAL BELEDİYESİ DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, şehir genelinde koronavirüse (Kovid-19) karşı dezenfekte çalışmalarını sürdüklerini bildirdi. Turhal’da tam kapanmayı fırsat bilen belediye ekipleri şehrin muhtelif bölgelerinde dezenfekte işlemi gerçekleştirdi. Bu kapsamda halkın ortak kullandığı alanlar, camiler, ATM’ler’in yanı sıra çöp konteynerleri, cadde ve sokaklar da dezenfekte edildi. Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, toplum sağlığını tehdit eden koronavirüse […]

Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, şehir genelinde koronavirüse (Kovid-19) karşı dezenfekte çalışmalarını sürdüklerini bildirdi. Turhal’da tam kapanmayı fırsat bilen belediye ekipleri şehrin muhtelif bölgelerinde dezenfekte işlemi gerçekleştirdi. Bu kapsamda halkın ortak kullandığı alanlar, camiler, ATM’ler’in yanı sıra çöp konteynerleri, cadde ve sokaklar da dezenfekte edildi.

Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, toplum sağlığını tehdit eden koronavirüse karşı aldıkları tedbirler kapsamında dezenfekte çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.
İlçede sabahın ilk ışıkları ile beraber dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarının başladığını belirten İlker Bekler, çalışmaların aralıksız süreceğini belirterek, “Koronavirüs tedbirlerini en üst seviyede tutan belediye ekiplerimiz bir yandan halkın yoğun olarak kullandığı alanlarda dezenfekte çalışmasını titizlikle yürütürken, bir yandan da mahalle, sokak ve caddelerde dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğümüz’e bağlı ekiplerimiz, minibüs ve otobüs duraklarını ilaçlı suyla yıkayarak dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın koronavirüsten etkilenmemesi için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Halkımızın sağlığı için gece-gündüz aralıksız çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR