TURHAL BELEDİYESİ 1 MİLYONUNCU PARKESİNİ ÜRETTİ

featured

Tokat’ın Turhal İlçe Belediyesi geçen sene kurduğu Parke Üretim Tesisi ile ilçe geneli çalışmalarda kullandığı kilitli parke ve bordür gibi ihtiyaçlarını kendi üretiyor.
2022 senesi içerisinde yapılacak olan kaldırım parke bordür çalışmaları için üretime başlayan tesis belediye bütçesine de katkı sağlıyor.
Yeni sezon için üretime başlayan tesisi ziyaret eden Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, kendi ihtiyaçlarını kendisi üreten bir belediye olmayı hedeflediklerini belirterek;
‘’Göreve geldiğimiz günden itibaren, ilçemizi geliştirmeye güzelleştirmeye daha yaşanılabilir bir kente dönüştürmeye, her zaman kendi ihtiyaçlarını kendi imkânlarıyla üreten, daha kaliteli daha ekonomik daha sürdürülebilir hizmetler sağlayan bir belediye olmaya gayret ediyoruz.
Bu kapsam da belediyemiz ihtiyaçlarını kesintisiz ve ekonomik bir şekilde tedarik edebilmek için kurmuş olduğumuz Parke üretim tesisinde ürettiğimiz kilitli parke ve bordürlerimizi Varvara mahallemizden Gazi Osman Paşa mahallemize Güneş Mahallemizden Emek mahallemize kadar çalışma yapılan tüm alanlara göndererek şehrimizi kendi üretimimiz olan ürünlerle imar ediyoruz. Tesisimizde günlük 500m2 üretim yapıyoruz. Üretim fazlamızı burada hem depolayabiliyor, hem de taleplere yönelik olarak satışını gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz sene 2 Milyon Tl gibi bir bütçe ile kurduğumuz tesisimizde kendi hammaddemizle kendi parke taşımızı üreterek sadece 4 ay gibi bir kısa zamanda dışarıdan alıma kıyasla 185 Bin tl kâr elde ettik.
Tesisimiz 2022 yılı çalışmalarında kullanılacak parke ve bordürlerin üretimi için üretimine devam ediyor. Geçtiğimiz yıl üretime başlayan tesisimizde bugün 1 Milyonuncu parkemizin üretilmiş olmasının da mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra ki hedefimiz tesisimizin kapasitesini 750 m2’nin üzerine çıkararak Turhal’ın her sokağına Turhal Belediyesi imzasıyla daha da fazla hizmet sağlamak’’dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TURHAL BELEDİYESİ 1 MİLYONUNCU PARKESİNİ ÜRETTİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com