TSO SEÇİMLERİNDE ADAY OLAN EROL CAN BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

featured

5 Kasım 2022 tarihinde gerçekleşecek olan Tokat Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin, şehrimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bugün burada yaptığımız basın toplantısı ile aslında malumun ilanını yapıyoruz. Ekibimizle birlikte seçimlerde Sarı Liste ile Tokat TSO yönetimine talibiz.
Türkiye’nin belki de en demokratik seçimi olarak gördüğümüz sürecin başlaması ile birlikte arkadaşlarımızla çalışmalarımıza başladık. Özellikle odamız üyelerinin de bu süreçte bize büyük bir teveccüh gösterdiğini söylemem gerekiyor.
Öncelikle kısa bir zaman içerisinde Tokat Ticaret ve Sanayi Odası’nı toparlama gayretinde olacağız. Bürokrasi ve siyasetle barışacağız, Ortak akıl ve istişare kültürü oluşturacağız. Tokat TSO’nun Organize Sanayi Bölgesi’nde söz sahibi olmasını sağlayacağız. Üniversite – Sanayi İşbirliğini güçlendireceğiz, Yönetiminde olduğumuz TEKNOPARK ile ortak hareket edeceğiz. Tüm bu uyumun yakalanması ile birlikte, üyelerimizden gelen talepleri direkt muhataplarına bizzat ulaştırıp, bu taleplerin takipçisi olacağız.
Bizim amacımız en başta üyelerimize, odaya ve şehre faydalı olmak. Meclis ve komite üyelerimizle istişareye yönelik bir ortak akıl yürüteceğiz. Meclisimizde ve bu komitelerimizde görev alan kişilerin, kurum ve kuruluşlardaki komisyonlarda yetkinliklerine uygun alanlarda görev almalarını sağlayacağız. Yani her şeyden önce söz sahibi olmaya, alınan kararlarda etkili olmaya çalışacağız. Uygulayan bir anlayışla değil, taleplerin kazanacağı bir anlayışla hareket edeceğiz.
Kadın girişimciler icra kurulumuz ve genç girişimciler kurulu icra kurullarımızla birlikte hareket edeceğiz. Onların demokratik sürecine saygı ile yaklaşıp, yapacakları çalışmaları istişare ederek destekleyeceğiz.
Odamızla üyelerimiz arasındaki haberleşme ve iletişim ağı güçlendirilecek. Böylelikle üyelerimizin menfaatine olabilecek her türkü gelişme anlık olarak aktarılacaktır. Uzun zamandır basılmayan Oda Gazetesini yeniden üyelerimize ulaştıracağız.
Ulusal ve uluslararası fuarlara katılımlar sağlayacağız. Üyelerimizin bilimsel gelişmeler ve yeni teknolojilerle buluşmasını sağlayacağız.
Tüm bunlar, sizlere zaten normal sürecinde yapılması gereken uygulamalar olarak gelebilir. Ama ne yazık ki Odamız bu saydığımız noktalar başta olmak üzere birçok noktada pasif bir halde kaldı. Öncelikli hedefimiz, Tokat TSO’yu, 2018 yılında bırakıldığı gibi; danışılan, istişare edinilen, ortak hareket edilen ve siyaset üstü statüsüne yeniden kavuşturmaktır. Üyelerimizin bu anlamda desteklerini bekliyor, seçim sürecinin şehrimize ve iş dünyasına hayırlar getirmesini diliyorum.
Teşekkür ediyorum.
EROL CAN
TOKAT TSO
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ADAYI

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TSO SEÇİMLERİNDE ADAY OLAN EROL CAN BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com