Trafikte Yeni Dönem! Yaya ve Okul Geçitlerine “Önce Yaya” Görselleri Çizilecek

fyurdakul3 ay önce0 dakika okuma süresi.286 Okunma
?php the_title(''); ?>

İçişleri Bakanlığı trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması için çalışmalarına devam ediyor. 81 il valiliği, il emniyet müdürlüğü, il jandarma komutanlığına genelge gönderen Bakanlık; trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek için hazırlanan ‘Önce Yaya’ görsellerini sürücülerin görebileceği şekilde illerde yaya ve okul geçitleri önüne çizilmesini istedi. Şeritlere ve geçiş çizgilerinin önüne çizilecek olan bu görseller sayesinde sürücülere, […]

İçişleri Bakanlığı trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması için çalışmalarına devam ediyor. 81 il valiliği, il emniyet müdürlüğü, il jandarma komutanlığına genelge gönderen Bakanlık; trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek için hazırlanan ‘Önce Yaya’ görsellerini sürücülerin görebileceği şekilde illerde yaya ve okul geçitleri önüne çizilmesini istedi. Şeritlere ve geçiş çizgilerinin önüne çizilecek olan bu görseller sayesinde sürücülere, önceliğin yayalarda olduğu uyarısı yapılacak.

Kaynak: Haberler


"Trafikte Yeni Dönem! Yaya ve Okul Geçitlerine “Önce Yaya” Görselleri Çizilecek konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Trafikte Yeni Dönem! Yaya ve Okul Geçitlerine “Önce Yaya” Görselleri Çizilecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Trafikte Yeni Dönem! Yaya ve Okul Geçitlerine “Önce Yaya” Görselleri Çizilecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60