takip et takip et
Manşet

3 Aralık 2020 - 12:00:42

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI DEZENFEKTE EDİLİYOR

Tokat Belediyesi, koronavirüs salgınının yayılma hızını azaltmak, halkın sağlıklı ve güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi için aldığı önlemler kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Tokat Belediyesi Veteriner ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri halkın yoğun olarak kullandığı toplu taşıma araçları ve duraklarında dezenfekte çalışmasını yoğunlaştırdı. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu özellikle şehir merkezinde vaka sayılarının artış göstermesi üzerine […]

Tokat Belediyesi, koronavirüs salgınının yayılma hızını azaltmak, halkın sağlıklı ve güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi için aldığı önlemler kapsamında çalışmalarına devam ediyor.
Tokat Belediyesi Veteriner ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri halkın yoğun olarak kullandığı toplu taşıma araçları ve duraklarında dezenfekte çalışmasını yoğunlaştırdı.
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu özellikle şehir merkezinde vaka sayılarının artış göstermesi üzerine tedbirleri sıklaştırdıklarını ifade etti.
Başkan Eroğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Koronavirüs’ün görüldüğü ilk günlerden itibaren halkımızın yoğun olarak bulunduğu yerler ile toplu taşıma durakları ve araçlarımızda dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Bizler her türlü tedbiri ve önlemi alıyoruz. Vatandaşlarımızın da maske, mesafe ve temizlik kurallarına titizlikle uyarak bu sürece katkı vermelerini istiyoruz” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR