takip et takip et
Manşet

9 Temmuz 2020 - 10:53:47

Tokat’ta Yapılması Planlanan Engellilerimiz İçin Gündüz Bakım Evi, Yaşam Merkezi ve Bakım Rehabilitasyon Merkezi Çalışmaları Ele Alındı

Vali Dr. Ozan Balcı “Her zaman engelli bireylerimizin yanındayız, onların yaşamlarını kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi. Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında düzenlenen toplantıda, İlimize kazandırılması hedeflenen; Engelli Gündüz Bakım Evi, Engelli Aktif Yaşam Merkezi, Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yapım konuları görüşüldü ve kararlar alındı. “Engelli bireylerimiz için Gündüz Bakım Evi, Aktif Yaşam Merkezi ile Bakım […]

Vali Dr. Ozan Balcı “Her zaman engelli bireylerimizin yanındayız, onların yaşamlarını kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında düzenlenen toplantıda, İlimize kazandırılması hedeflenen;

  1. Engelli Gündüz Bakım Evi,
  2. Engelli Aktif Yaşam Merkezi,
  3. Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

yapım konuları görüşüldü ve kararlar alındı.

“Engelli bireylerimiz için Gündüz Bakım Evi, Aktif Yaşam Merkezi ile Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni en kısa zamanda Tokat’ımıza kazandıracağız.” diyen Vali Dr. Ozan Balcı  “Her zaman engellilerimizin yanındayız. Engelli bireylerimizin hayatlarını yaşamlarını kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Valiliğimiz koordinasyonunda, Belediyemiz, kamu kurum ve kuruluşları ile el ele vererek hep birlikte hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz.” dedi.

Vali Dr .Ozan Balcı şunları kaydetti; “Tokat’ta bir aile olarak yaşıyoruz. Engelli ailelerin sorunlarını, zorluklarını biliyoruz. Onların her zaman yanlarındayız ve en büyük destekçileriyiz. Yalnız olmadıklarının bilinmesini istiyorum. Devletimizin, milletimizin imkanları ile engelli ailelerimizin üzerlerinden yüklerini daha çok alacağız. Onların problemlerini, dertlerini çözmek için daha çok mücadele edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Düzenlenen toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, DSİ Müdürü Ali Çetinkaya, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Yılmaz, İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin ile ilgililer katıldılar.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR