Tokat’ta Uyuşturucu Ticaretine Darbe

featured

Tokat Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, uyuşturucu madde ticaretiyle mücadelesini kararlılıkla sürdürüyor. Yapılan son operasyonda, takip altındaki bir şahıs, il otogarında yakalandı. Şüphelinin üstünde yapılan aramada, 4 adet kağıt mendile emdirilmiş sentetik kannabinoid (Bonzai) maddesi ele geçirildi.

Kolluk kuvvetlerinin titiz çalışmaları sonucunda yakalanan şahıs, “Uyuşturucu Madde Ticareti” suçundan adli işlem başlatıldı. Tamamlanan işlemlerin ardından şüpheli adliyeye sevk edildi ve TUTUKLANARAK cezaevine gönderildi.

Tokat Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, uyuşturucu madde suçlarına karşı etkin bir mücadele sergilemeye devam edeceğini duyurdu. Toplumun huzur ve güvenliği için çalışmalarının artarak devam edeceği belirtildi.

Vatandaşların da bu mücadeleye destek olması ve şüpheli durumları bildirmesi vurgulandı. Halkın duyarlılığıyla birlikte, uyuşturucu ticareti ve kullanımıyla daha etkin bir mücadele sağlanacağına inanılıyor. Emniyet güçlerinin gayretiyle, uyuşturucu suçlarına karşı kararlılıkla mücadele edilmesi hedefleniyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat’ta Uyuşturucu Ticaretine Darbe

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com