Tokat’ta Kurye Motorsikletliler Yayaların Hayatını Hiçe SayıyorTokat’ta Kurye Motorsikletliler Yayaların Hayatını Hiçe Sayıyor

featured

Üzücü bir kaza, Tokat Gop.Lisesi önünde gerçekleşti. Saat 12 sularında, karşıya geçmeye çalışan 75 yaşındaki bir kadın, dürüm taşıyan motorsikletli bir kurye tarafından çarpılarak ağır yaralandı. Kazanın olduğu nokta, emniyet şehir karakoluna sadece 10 metre uzaklıkta olmasına rağmen, trafik yoğunluğu nedeniyle 112 acil ekiplerinin olay yerine ulaşması gecikti. Bu süreçte, yaşlı kadın acı içinde yerde kıvranırken, çevredeki insanlar yardım etmeye çalıştılar.

Kaza sonrasında, dikkatsiz kurye, kendi düşen motorsikletiyle ilgilenirken kontrolü kaybetti ve motosiklet, çarptıktan sonra park halindeki araçlara doğru sürüklendi. Bu durum nedeniyle kaza yerinden ayrılamadı. Olayın ardından, kuryenin arkadaşları ile kaza mahallinde yardıma koşan vatandaşlar arasında gerginlik yaşandı ve bu durum çevredekilerin tepkisine neden oldu.

Kazanın meydana gelmesinde, hızlı bir şekilde ve trafik kurallarını hiçe sayarak ilerleyen motorsikletli kuryelerin rolü büyük. Tokat trafik şubesi tarafından bu tür durumlarda herhangi bir işlem yapılmaması ve denetim eksikliği, şehirde ciddi bir tepkiyle karşılanıyor. Özellikle, bu tarz acı olayların ardından gerekli denetimlerin yapılmaması, toplumda güven ve adalet endişelerine yol açıyor. Trafik kurallarına uymayan ve hız yaparak çalışan kuryelerin denetlenmesi, benzer olayların önlenmesi için büyük önem taşıyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat’ta Kurye Motorsikletliler Yayaların Hayatını Hiçe SayıyorTokat’ta Kurye Motorsikletliler Yayaların Hayatını Hiçe Sayıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com