Tokat’ta kenevir ekimi yatırımı için talep sahipleri çoğalmaya başladı.

fyurdakul3 ay önce1 dakika okuma süresi.341 Okunma
?php the_title(''); ?>

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kenevir ile ilgili açıklamasının ardından, tekstilden otomobil sektörüne geniş kullanım alanı bulunan kenevirin üretimine ilişkin yatırım talepleri artarak devam ediyor. Tokat’ın da kenevir üretilecek şehirler arasında yer almasıyla birlikte yatırımcıların kenevir ekimi için alanlar arayışında artışlar gözlemlendi. Konuyla ilgili Tokat’ta yaklaşık 400 dönüm kenevir ekimi için arazi talebinde bulunan ASAM Derneği […]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kenevir ile ilgili açıklamasının ardından, tekstilden otomobil sektörüne geniş kullanım alanı bulunan kenevirin üretimine ilişkin yatırım talepleri artarak devam ediyor. Tokat’ın da kenevir üretilecek şehirler arasında yer almasıyla birlikte yatırımcıların kenevir ekimi için alanlar arayışında artışlar gözlemlendi. Konuyla ilgili Tokat’ta yaklaşık 400 dönüm kenevir ekimi için arazi talebinde bulunan ASAM Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Nilüfer Koyuncuoğlu, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr Ali Çelik’i ziyaret etti. Avrasya Stratejik Araştırma Merkezi (ASAM) Yönetim Kurulu Üyesi Koyuncuoğlu, beraberinde ASAM İl Temsilcisi Işıl Feray Karabekiroğlu ile birlikte gerçekleşen ziyarette, Tokat TSO Başkanı Dr Ali Çelik kenevir ekimi yatırımcılarına yer tahsisi konusunda yardımcı olmaya çalıştıklarını ve bu tür talepleri olan herkesi Tokat’a beklediklerini söyledi.


"Tokat’ta kenevir ekimi yatırımı için talep sahipleri çoğalmaya başladı. konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Tokat’ta kenevir ekimi yatırımı için talep sahipleri çoğalmaya başladı. ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tokat’ta kenevir ekimi yatırımı için talep sahipleri çoğalmaya başladı. ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60