Tokat’ta Atatürk ve Cumhuriyet’in 100. Yılına Saygı Paneli Coşkusu

featured

E. Öğretmen Hüseyin Aydın’ın Moderatörlüğünü Yaptığı Panelde “Atatürk, Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyetimizin 100. Yılı” Konuşuldu

25 Ekim 2023 Çarşamba günü saat 14.00’te, 26 Haziran Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen panelde, İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi E. Tuğgeneral Naim Babüroğlu ve Amasya E. Milletvekili Orhan Kayıhan gibi önemli isimler konuşmacı olarak katıldı. Panele Tokatlı hemşehrimiz emekli öğretmen Hüseyin Aydın moderatör olarak başkanlık yaptı. Panel, “Atatürk, Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyetimizin 100. Yılı” başlığı altında gerçekleşti.

Hüseyin Aydın, panele katılanları selamlayarak, “Bu anlamlı yılda, anlamlı konuları dinlemek üzere katılımınız bizleri onurlandıracaktır” dedi. Panel, Atatürk’ün mirası, Kurtuluş Savaşı’nın önemi ve Cumhuriyet’in 100. yılına yönelik değerli bilgilerin paylaşıldığı önemli bir etkinlik olarak dikkat çekti.

Tokat CHP Milletvekili Kadim Durmaz da panelin düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, etkinliğe katkıda bulunan herkese teşekkür etti.

Panelde ayrıca Tokat CHP Milletvekili Kadim Durmaz, E. Tuğgeneral Naim Babüroğlu, E. Milletvekili Orhan Kayıhan, Tokat Ticaret Sanayi Odası Başkanı Fatih Gökdere, TESOB Başkanı Fehmi Çankaya, Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan, CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz ve CHP il ve ilçe teşkilatları da panelde yer aldılar. Ayrıca birçok Tokatlı hemşerimiz de bu anlamlı etkinlikte hazır bulundu.

Panel, Atatürk ve Cumhuriyet’in 100. yılını anlamak ve kutlamak için düzenlenen önemli bir etkinlik olarak Tokatlılar için unutulmaz bir deneyim haline geldi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat’ta Atatürk ve Cumhuriyet’in 100. Yılına Saygı Paneli Coşkusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com