TOKAT’IN KÖYLERİ KONFORLU YOLLARA KAVUŞUYOR

featured

Tokat İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Tokat’ın dört bir yanında yol çalışmaları devam ediyor.

“Yenilenen Yollar, Güvenli Gelecek!” Sloganıyla yola çıktıklarını ve Tokat’ın merkez köyleri ile ilçe köylerinde yolların güvenli ve konforlu hale gelmesi için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Batmantaş, Fırındere, Erbaa Beykaya, Feribot, Kaleköy, Aşağı Çandır köy yollarında çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu açıkladı.

Tokat İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yol genişletme ve düzenleme çalışmalarıyla ilgili yapılan açıklamada:
“Tokat’ın köylerine ulaşımı kolaylaştırmak, güvenli ve konforlu yollar oluşturmak amacıyla Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından bir yandan yeni yollar açıyor, mevcut yollarda da genişletme, zemin iyileştirme çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ekim ayı içerisinde yapımına başladığımız Batmantaş-Fırındere Grup Köy yolunda ve Ortaören Köy yolunda sona yaklaşıldı. Erbaa İlçesine bağlı; Beykaya, Feribot, Kaleköy, Aşağı Çandır Köylerinde ise parke yol yapım işi ivedilikle devam etmektedir.

450 Bin Metrekare alanda 8cm’lik beton parke yol çalışmamız kapsamında zemin dolgu ve üst yapı çalışmalarına başlanılmıştır. Tokat İl Özel İdaresi tarafından tüm imkânlar seferber edilerek, Yenilenen Yollar, Güvenli Gelecek! Sloganıyla hareket ediyoruz. En kısa sürede yollarımızı yenileyerek trafiğe açacağız. Tokat’ımıza hayırlı olsun. Tokat İl Özel İdaresi”

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT’IN KÖYLERİ KONFORLU YOLLARA KAVUŞUYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com