takip et takip et
Manşet

20 Şubat 2020 - 14:45:17

Tokat’a Gençlik ve Spor Yatırımlarının İmzası Atıldı

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan, Yusuf Beyazıt, Özlem Zengin, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve ilçe belediye başkanlarının yer aldığı Tokat heyeti ile Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir araya geldi. Bakanlık merkez binada gerçekleşen görüşmede, Tokat’a yapılacak gençlik ve spor yatırımlarını kapsayan protokol imzalandı. Tokat’a yapılacak spor yatırımların ortak […]

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan, Yusuf Beyazıt, Özlem Zengin, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve ilçe belediye başkanlarının yer aldığı Tokat heyeti ile Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir araya geldi. Bakanlık merkez binada gerçekleşen görüşmede, Tokat’a yapılacak gençlik ve spor yatırımlarını kapsayan protokol imzalandı.
Tokat’a yapılacak spor yatırımların ortak akılla, ihtiyaçları, talepleri ve stratejileri esas alarak hazırlandığını belirten Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, “Tokat merkezde ve ilçelerde, toplam, 42 milyon lira tutarında spor tesisi yatırımı yapacağız. 3 adet yarı olimpik yüzme havuzunu, 2 adet tip spor salonu ve 1 adet 500 kişilik spor salonunu, 1 adet gençlik merkezini, 20 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahasını, 100 adet basketbol potası ve 1 adet telesiyeji Tokat’a kazandırmanın ilk adımını atıyoruz” şeklinde konuştu.
Bakan Kasapoğlu, Tokat’taki 5 adet spor kompleksinin bakım onarımının ve modernizasyonunun da gerçekleştirileceğini kaydetti.
Vali Dr. Ozan Balcı, başta Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu olmak üzere çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederek, yatırımların Tokatlı hemşehrilerimize, Tokat’ımıza özellikle de gençlere ve çocuklara hayırlı olmasını diledi.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR