Tokat Zafer Partisi Başkanı Yusuf Akgül; “Projelerimizle Ses Getireceğiz”

featured

26 Ağustos 2021 tarihinde Ümit Özdağ liderliğinde kurulan Zafer Partisi Tokat İl Gençlik Kolları Başkanlığına Yusuf Akgül getirildi. 1,5 yıl boyunca partiye hizmet eden Akgül, yerelde yapacakları çalışmaları il binasında yaptığı açıklamayla değerlendirdi. Açıklamasında Başkan Akgül, Zafer Partisi’ni ilimizdeki tüm kesimlere tanıtacaklarını belirtti. Ayrıca, ilerleyen günlerde yapacakları projeler ve çalışmalarla ses getireceklerini ve birçok önemli projenin altına imza atacaklarını da ekledi. Başkan Yusuf Akgül, “Şu anda teşkilatımız yeni olduğu için öncelikli olarak Zafer Partisi’ni Tokat’ta ve Türk gençlerine tanıtmak ve teşkilatımızı genişletmek üzerine çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

ÇOK YÖNLÜ ÇALIŞMALARIMIZ VAR VE DEVAM EDECEK

Zafer Partisi Tokat İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akgül, yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Pr. Dr. Ümit Özdağ’ın Atatürk çizgisinde Türk milliyetçiliği ideolojisini benimsemiş olan Zafer Partisi içerisinde, yaklaşık bir buçuk senedir aktif görev almaktayım. Şu anda Zafer Partisi Tokat Gençlik Kolları Başkanı olarak atanmış bulunuyorum. Görevime başladığım ilk günden itibaren, Atatürk’ün bize emanet ettiği bu ülkede daha yetenekli, donanımlı, eğitimli, vatanını ve milletini seven gençlerin yetişmesine katkı sağlamak için çaba sarf ediyorum.Haftada bir düzenlediğimiz Zafer Partisi Tokat Gençlik Kolları toplantılarımızda, tarih, psikoloji ve kişisel gelişim gibi konularda eğitimli öğretmenlerimizden dersler almaktayız. Bunun yanı sıra ülkemizin çevre sorunlarına daha iyi çözümler bulabilmek ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla TEMA Vakfı’na ziyaret gerçekleştirdik. TEMA Vakfı Tokat İl Temsilcisi Oğuzhan Aydın ile bir araya gelerek çevremize nasıl sahip çıkabileceğimizi ve toprağa olabilecek zararları nasıl önleyebileceğimizi tartıştık.Gelecek hafta içerisinde bu ülke için önemli olan diğer vakıf, dernek ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunmayı planlıyoruz. Bunun yanı sıra toplantılarımıza ve derslerimize devam etmenin yanı sıra gençlerimizi moral olarak güçlendirmek, kaynaşmayı artırmak ve daha sıcak, samimi bir aile ortamı oluşturabilmek için yemek günleri, geziler ve eğlence günleri düzenlemekteyiz.Amacımız, gençlerimizin daha kaliteli bir eğitim alarak bu vatanı koruyabilecek donanıma sahip olmalarını sağlamaktır. Zafer Partisi Tokat Gençlik Kolları olarak bu hedefe ulaşmak için çaba göstermeye devam edeceğiz.”

PROJELERİMİZLE SES GETİRECEĞİZ

Gelecek günlerde, projelerimiz ve çalışmalarımızla çok ses getireceğiz. Hiç kimse endişelenmesin. Ayrıca, teşkilatımızın yeni kurulmuş olması sebebiyle şu anda Tokat’a ve Türk gençlerine Zafer Partisi’ni tanıtmak ve teşkilatımızı büyütmek üzerine yoğunlaşmış durumdayız. İlk olarak teşkilatımızdaki üye sayısını yeterli seviyede tuttuktan sonra daha geniş ve kapsamlı projelere odaklanacağız. Yerel seçimlere hızla çalışmalara başlayacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Sadece Tokat’ta değil, Türkiye genelinde gençlerimizin Zafer Partisi’ne olan ilgi ve samimiyeti oldukça önemlidir ve göz ardı edilemez. Partimiz, Atatürk milliyetçiliğini ve bu ülkenin temel unsurunu benimsemiştir. Bu doğrultuda, Türk gençlerine büyük lider Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emanet ettiği ilkeleri yaşatma görevimiz vardır. Maalesef, mevcut dönem ve iktidar nedeniyle gençlerimize milli benlikleri ve Atatürk’ün ilkeleri yavaş yavaş soyutlanarak Türk milletinin hafızasından silinmeye çalışılmaktadır. Örneğin, andımızın kaldırılması gibi durumlar bu çabalara örnek teşkil edebilir. Havalimanları, limanlar, karayolları, sosyal tesisler gibi yerlerden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün adının silinmesiyle kendi milli kimliğimiz unutturulmaya çalışılmaktadır. Ancak, Zafer Partisi olarak, bu vatanı Türk gençlerine emanet edildiğini düşünerek, Türk gençlerine milli bilinci tekrar aşılamayı, bu ülkenin ve milletin gerçek sahiplerinin biz olduğunu öğretmeyi amaçlayarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Zafer Partisi Başkanı Yusuf Akgül; “Projelerimizle Ses Getireceğiz”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com